Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Pasek narzędzi
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Propozycje
mily
Czy jest możliwość przeniesienia paska narzędzi Konnektu z dołu na góre okna pozostawiając pasek statusów komunikatorów na dole :?:
mily
Ale tam nie pisze jak to zrobić :?:
StRuGi
Jeśli chodzi Ci o to aby były one nad listą kontaktów to AFAIK się nie da, ale zdaje mi się że chodzi Ci aby przenieść wyżej od przycisków np. Kontakt, Opcje. Tak się da, prawym przycskiem myszy klikasz na toolbar'ze i odznaczasz Zablokowane i wtedy chwytasz za krawędź która się pojawiła i możesz przesuwać, voila smile.gif
lhs
Bo "na górę okna" się nie da!! (Na razie, mam nadzieję!!)
Aule
Wiecie co. Nie wiem czemu, ale pasek opcji ponad listą dziwnie sie z gg kojarzy laugh.gif
Olórin
ale np. pasek filtrów nad listą kontaktów mi się bardzo podoba (tak jest np. w psi)
MiLKA
zacznijmy od tego, ze tak jest w PSI domyslnie, a jak sobie uzytkownik ustawi to juz jego "broszka"... ale wracajac do tematu, pomysl wydaje sie ciekawy, tylko ze mi sie wydaje troszke ciezki w wykonaniu, bo przeciez jak toolbara przeniesc na innego paska (no chyba ze sia do, to bede stukal glowa w sciane), wymagalo by to kasowanie i tworzenie na biegu kontrolek na nowym pasku...
piotr.ek
QUOTE(MiLKA)
zacznijmy od tego, ze tak jest w PSI domyslnie, a jak sobie uzytkownik ustawi to juz jego \"broszka\"... ale wracajac do tematu, pomysl wydaje sie ciekawy, tylko ze mi sie wydaje troszke ciezki w wykonaniu, bo przeciez jak toolbara przeniesc na innego paska (no chyba ze sia do, to bede stukal glowa w sciane), wymagalo by to kasowanie i tworzenie na biegu kontrolek na nowym pasku...

A jak to robione jest w Wordzie czy innym Paint Shop Pro, gdzie mozna dowolnie przesuwac i dokowac wszelkie toolbary?
Aule
Prawdopodobnie właśnie w ten sposób. Jest to bardzo pracochłonne i dlatego robia to tylko w bardziej zaawansowanych projektach.
MiLKA
No raczej Word czy PSP korzystaja z innych kontrolek, czy widziales by mozna bylo zmieniac polozenie toolbarow w IE? Konnekt uzywa tych samych kontrolek co IE.
shw
poczekajmy - moze wraz z przebudowa listy kontaktow zmieni sie calosc UI i bedzie wieksza swoboda. prawda jest taka, ze przydaloby sie takie 'dostosuj' i mozliwosc przesowania toolbarow tam gdzie sie je chce
kupczak
Lol, też bym chciał coś takiego jak jest w psi, nawet ostatnio zaprojektowałem to wszystko w gimpie jakby to miało wyglądać, ale za Chiny ludowe nie chce mi się tego skończyć, może jeszcze kiedyś napiszę...
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.