Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Eksport listy kontaktów do GG
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Propozycje
eon____
Czemu z GG można tylko importować listę kontaktów?
case
niby czemu?

menu kontakt -> gg -> eksportuj liste
eon____
A to mało intuicyjnie - bo w konfiguracji Konnekta, przy GG jest tylko przycisk "importuj". Może by dorzucić tam jeszcze "eksportuj"?

Ps. w menu jest napisane nie po polsku ) "exportuj"
foxtwo
QUOTE(eon____)
A to mało intuicyjnie - bo w konfiguracji Konnekta, przy GG jest tylko przycisk \"importuj\". Może by dorzucić tam jeszcze \"eksportuj\"?
Ps. w menu jest napisane nie po polsku smile.gif \"exportuj\"

pikuś... :wink:
Acme
jak dla mnie to wolę exportuj - tak sie już przyzwyczaiłem wink.gif
imbaczek
QUOTE(foxtwo)
QUOTE(eon____)
A to mało intuicyjnie - bo w konfiguracji Konnekta, przy GG jest tylko przycisk \"importuj\". Może by dorzucić tam jeszcze \"eksportuj\"?
Ps. w menu jest napisane nie po polsku smile.gif \"exportuj\"

pikuś... :wink:

Sorki za podbicie tego wątku, ale przez ten pikuś prawie bug reporta wysłałem. Sugeruję dodanie 'Eksportuj' w ustawieniach, albo chociaż kawałek tekstu, gdzie tego szukać.
Olórin
Śmiem poprzeć tą propozycję wink.gif
kox
A ja po raz kolejny prosiłbym o poprawę formatu eksportu kontaktów z konnekta na serwer gg lub do pliku. Utrudnia to przenoszenie kontaktów między różnymi programami (np. konnekt-kadu) i tracone są adresy e-mail.
Rozwiązanie wskazywałem tutaj: http://www.konnekt.info/forum/viewtopic.php?p=22650#22650
Byłbym wdzięczny za poprawkę smile.gif
sal_er
Zdecydowanie popieram propozycje kox'a. Eksport w k jest niezgodny ze standardami... :(
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.