Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: A może by tak odliczanie czasu w opisach....
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Propozycje
kadet
Brak mi w konnekcie odliczania czasu w opisie... Np do moich urodzin zostało xxxx godzin. Może ktoś umie coś z tym zrobić??
bysiu
no nie wiem. srednio podoba mi sie ten pomysl. najbardziej wkurzaloby mnie chyba co powiedzmy minute wyskakujace okno notifera z info ze zostalo minute mniej do czyisch urodzin. a jakby mozna bylo co sekunde ustawic, to normalnie ingnore by byl jak nic.
kiedys wkurzalem tak kumpla autoopisem z owczesnego powergg - opis zmienial sie co 10... jego nerwy puscily po 15 min smile.gif
wiec jestem raczej przeciw takiemu odliczaniu.
kadet
Wiem że z minutami i sekundami to by było przegięcie smile.gif Chodzi mi raczej o godziny lub dni tak jak napisałem w przykładzie.
bakerss
1) Był już taki pomysł i jak pamietam został zlinczowany wink.gif
2) Zgodił bym sie ale żeby to nie było automatyczne tzn ustawimy raz date, ustaw opis i tyle
QUOTE(bakerss)
1) Był już taki pomysł i jak pamietam został zlinczowany wink.gif


zlinczoowany to malo powiedziane zostal zmieszany z blotem a autor postu wysmiany tongue.gif
kadet
Upsss smile.gif Nie mieszajcie smile.gif
bakerss
A moge sie jeszcze zapytać w jakim IM widziałeś taki bajer? [pewnie Miranda ale co tam biggrin.gif]
kadet
Szczerze mówiąc niewiem... smile.gif Jakoś tak wczoraj mi to do głowy przyszło że fajnie by było gdyby coś takiego było. Trudno mi powiedzieć czy to gdzieś widziałem czy sam na to wpadłem smile.gif :idea:
Aule
laugh.gif Ja tam mógłbym zrobić odliczanie ile dni do czegoś zostało, tylko Olórina jak opis modyfikować się bym musiał spytać. Najlepiej to jakby się dzień roku wpisywało to wtedy wogle od reki można by było. Odliczanie godzin uważam za za duże rozdrabnianie....
kadet
W sumie jak dla mnie dni by stykły smile.gif Z góry THX.
pienio
a moze kalendarz z notatkami?
ma ktos w opisie, ze tego i tego ma costam, a my sobie predko wrzucamy to do kalendarza, mamy podglad kiedy i jak i w ogole jestesmy happy, bo mozemy sobie nawet alarm ustawic or smthg
kadet
To miała być kpina :(((((((((((( Nic nie powiem.
pienio
za to ja mowilem jak najbardziej serio.
mysle ze byloby to duzo bardziej funkcjonalne od takiego odliczania.
tak, tak!
kadet
laugh.gif A już myślałem że się nabijasz smile.gif
2230093
QUOTE(pienio)
za to ja mowilem jak najbardziej serio.
mysle ze byloby to duzo bardziej funkcjonalne od takiego odliczania.
tak, tak!

A mi ten pomysł bardzo się podoba wmieszać do kalendarzyka jeszcze notify i wtyke od dzwięku i bajer jak się patrzy. Jeszcze powiadamianie z wyprzedzeniem od kilku minut do kilku dni, idąc dalej możliwość wysłania w zgóry zaplanowanym czaseie wiadomości na GG lub SMS no i maila. Dodatkowo jakaieś ikonki czy to rocznica, zadanie, spodkanie. No to na tyle moich fantazji.
pienio
QUOTE(2230093)
A mi ten pomysł bardzo się podoba wmieszać do kalendarzyka jeszcze notify i wtyke od dzwięku i bajer jak się patrzy. Jeszcze powiadamianie z wyprzedzeniem od kilku minut do kilku dni, idąc dalej możliwość wysłania w zgóry zaplanowanym czaseie wiadomości na GG lub SMS no i maila. Dodatkowo jakaieś ikonki czy to rocznica, zadanie, spodkanie.  No to na tyle moich fantazji.

dokladnie cus takiego mialem na mysli smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.