Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: ograniczony transfer w kTransfer
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
grzecisz
hej. mam dziwny problem z kTransferem. Odbieranie plikow odbywa sie bez problemu, predkosci sa zadowalajace; natomiast kiedy to ja probuje wyslac plik transfer oscyluje wokol 100 KB/s. Konkretnie mowie tu o przesylaniu w LANie o predkosci 100 mbps i taka predkosci faktycznie jest osiagana, co widac przy sciaganiu. Nie wiem dlaczego kTransfer nie moze sie przebic przez te 150KB podczas wysylki. To samo zreszta dzieje sie u mojego kumpla, odbieranie -spoko, wysylka -ograniczenie. co jest :?: :?: :?:
Sija
masz racje STOP problem wystepuje STOP nikt nie wie o co chodzi STOP nastepnym razem uzywaj f-cji szukaj STOP bylo juz to omawiane STOP
piotr.ek
Ano bylo o tym juz, sam zreszta zakladalem watek kiedys. Nic sie niestety nie zmienilo, a ograniczenie u mnie do 100kb/s (podobno u niektorych jeszcze mniej, jak pamietam z postow) w lanie oznacza, ze filmik wysyla sie do przykladowego kompa za sciana dwie godziny sad.gif TROCHE to denerwujace... A juz najbardziej wkurza, ze otwieram 15 takich polaczen do tego samego kompa, wysylajac 15 plikow i idzie sobie pieknie 1.5mb/s tongue.gif
grzecisz
niezly pomysl, tylko co jak sie chce przeslac tylko jeden pliczek :?
swoja droga przeszukalem forum i nic nie znalazlem, moze za slabo szukalem. szkoda ze ten blad wystepuje i nic sie z nim nie da zrobic sad.gif :x :shock: :roll:
ale mam nadzieje ze sami autorzy wiedza czemu tak sie dzieje i kiedys uda im sie to naprawic...
piotr.ek
Akurat wysylam do bloku obok (lan)... 370mb i przy transferze non-stop ok. 90kb/s pokazuje 69min do konca sad.gif Usiasc i plakac tongue.gif
sleesh
W tej chwili hao jest odpowiedzialny za ta wtyke, tak? Hao , w miare mozliwosci zainteresuj sie tym , znajdz moze przyczyne a rozwiazaniem inni moga sie znalezc...
cRoMo
W tej chwili nikt nie jest za nia odpowiedzialny, poniewaz jej kod jest upubliczniony i kazdy koze dokonac zmian. Szkoda tylko, ze malo jest dobrych i chetnych programistow :/
hao
Chcieliście mieć OS - macie. kTransferem na razie się nie zajmuję...
sleesh
Hmm, OS? A co to? Operating System? [;
MiLKA
Open Source
sleesh
Aaaa biggrin.gif Thx za oswiecenie biggrin.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.