Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Już coraz bliżej ...
Konnekt | Forum > Informacje > Dziennik
hao
Jestem właśnie w trakcie przerabiania okna z informacjami o kontakcie ... Zostało w sumie jeszcze sporo do zrobienia, ale raczej nie powinno być większych problemów... Chociaż nigdy nic nie wiadomo biggrin.gif

A oto owo okno, w wersji BARDZO wczesnej... Jeżeli macie jakieś poważne zastrzeżenia, to lepiej piszcie je szybko, póki jeszcze jestem skłonny cokolwiek tam zmieniać smile.gif
user posted image
bestia88
a mozesz zamiescic duzego screena glownego okna ?
to tak zebym sobie zobaczyl jak wyglada w xp
cRoMo
Screeny takie znajduja sie w dziale 'Pomoc' na stronie glownej projektu.
cRoMo
Zauwazylem, ze w screenie pisze 'Informacje o ja'. Czyzbys pracowal nad tym, o czym niedawno pisalem, czyli and wyswietlaniem 'Ja' na liscie ?
Maciej_Kowalewski
cRoMo: ja tam tako 'ja' na liscie mam swoje gg, nie wiem jak Hao wink.gif
Loud3R
JESLI MOZNA ....
mnie osobiscie troszke drazni i wydaje sie malo przjrzyste to ze puste okno znajduje sie przed opisem danego okna .CZYLI jest ________ Imie
a powinno byc :Imie __________
TAKI UKLAD JEST DUZO BARDZIEJ NATURALNY !!!!!
pzdr
hao
QUOTE
mnie osobiscie troszke drazni i wydaje sie malo przjrzyste to ze puste okno znajduje sie przed opisem danego okna .CZYLI jest ________ Imie
a powinno byc :Imie __________
TAKI UKLAD JEST DUZO BARDZIEJ NATURALNY !!!!!


Słysze, krzyczeć nie musisz ...

O to chodziło? Wiem że przerwa jest dosyć duża, ale
a) przerobiłem na szybko
cool.gif w ten sposób jest w dwóch kolumnach więc chyba nawet lepiej...

user posted image

A co o tym sądzą inni?

QUOTE
Zauwazylem, ze w screenie pisze 'Informacje o ja'. Czyzbys pracowal nad tym, o czym niedawno pisalem, czyli and wyswietlaniem 'Ja' na liscie ?


Nie, tak po prostu nazywa się jeden z kontaktów... Ze względów o których już pisałem nie będę implementował obsługi "siebie" na liście. Przypomnę dwa powody
- Dla kliku wtyczek sieciowych, musielibyśmy mieć kilku "ja"...
- Skoro serwer nie zwraca statusu takiego kontaktu, ani nie przesyła z powrotem wiadomości, byłoby głupotą pisać kod, który dla czyjegoś widzimisię przekaże wiadomość, czy pokaże status.
cRoMo
QUOTE(hao)
A co o tym sądzą inni?

IMHO wyglada lepiej, bardziej ergonomiczne - przyzwyczajenie robi swoje.

QUOTE
Nie, tak po prostu nazywa się jeden z kontaktów... 

Spoko spoko, tak tylko spytalem, z ciekawosci laugh.gif I rzeczywiscie masz racje, jest to strata Twojego cennego czasu .
hao
QUOTE
I rzeczywiscie masz racje, jest to strata Twojego cennego czasu .


Aaa tam cennego... Po prostu nadal nie widzę sensu implementowania tej możliwości ...
moze tam gdzie jest siec i uid mozna by wybrac tylko sms ? mhh zastanow sie smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.