Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: K. podaje zly czas nadejscia wiadomosci
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Propozycje
mike_xxx
konnekt 0.6.19.111 i wczesniejsze:

Gdy otrzymuje wiadomosc przez gg, ale z serwera (bylem niedostepny gdy ktos mi ja wysylal), to konnekt wyswietla mi date odebrania tej wiadomosci pobierajac czas z mojego kompa -- a nie tak jak gg -- czas wyslania wiadomosci.
Aule
Powiadamiałem juz o tym Hao, ale albo nie doszło (muszę załatwić sobie jego jid :wink: ), albo zignorował. U mnie, ale pewnie i u Ciebie, pierwsza wiadomość jest o prawdziwej godzinie wysłania, a reszta o godzinie właczenia programu/połaczenia się z serwerem GG.
case
1] @pz16: hao chyba umie czytac i moze sam przeczyta ten post tongue.gif
2] o ile mnie pamiec nie myli to juz chyba nie raz bylo to zglaszane na forum, ale nie pamietam na czym to stanelo...
misia
no niestety musze sie pod to podpiac

od dluzszego czasu mnie to przesladuje i doprowadza do szewskiej pasji :/, nie mowiac juz ze podczas rozmowy czasem mi sie zle wyswietla
przykladowo u mnie 19:53 a czas mojego rozmowcy to 9:53 (jakby zjadalo ta cholerna 1) poczym zaraz przeskoczy na dobrze czyli oboje mamy ten sam czas a w pewnym momencie znowu sie to zmienia :/

nie wiem czy dobrze to jakos nakreslilam, suma summarum, rzeczywiscie czas w konnekcie szwankuje
lhs
QUOTE(misia)
rzeczywiscie czas w konnekcie szwankuje

Szczęśliwi czasu nie liczą... :wink:
Aule
QUOTE(case)
1] @pz16: hao chyba umie czytac i moze sam przeczyta ten post  tongue.gif
Ja do Hao na gg wysyłałem........... Już dawno temu, a nie teraz. Deb**. :roll:
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.