Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Propozycja współpracy
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Propozycje
siam
Witam…

Jestem jednym z admin’ów tworzonego serwisu poświęconego komunikatorom… chcemy aby serwis był zawsze aktualny i znalazły się na nim wszystkie nowości i najważniejsze informacje. Dlatego poszukujemy do niego redaktorów. Pomyślałem, że dobrym rozwiązaniem byłoby zwerbowanie redaktorów do poszczególnych komunikatorów. Dzięki temu, mieli by oni swój dział poświęcony swojemu komunikatorowi – gdzie mogli by go promować.

Na naszej stronie z przyczyn oczywistych chcemy umieścić informacje dotyczące Konnekt'a – dlatego zwracam się z propozycją współpracy i przyjęcia chętnych do grona redakcji.


Pozdrawiam:

Szymon Kubiszewski

JID: siam@jabberpl.org
e-mail: siam@autograf.pl
sleesh
Moge pomoc...
pienio
i jeszcze bitwy redaktorow komuniktorow...
yeah! wtedy to by sie dopiero okazalo ktory lepszy! wink.gif
sleesh
:] E tam biggrin.gif Jak cos to bym tylko newsy i linki dawal biggrin.gif Nie mam czasu na zabawe :]
Olórin
sleesh - i wrzucał pliki do katalogu plików (o ile takowy będzie biggrin.gif), to chyba najbardziej żmudna robota smile.gif szczególnie na początku......
sleesh
Moge robic biggrin.gif I tak wieczorami sie nudze w chacie ( o 23-2 nie wyjde na dwor :/ )...
[Lu]Q.Z
a ja tutaj widze, ze pienio lubi sie troszku przesmiewac z ludzi... =P
pienio
QUOTE(sleesh)
:] E tam biggrin.gif Jak cos to bym tylko newsy i linki dawal biggrin.gif Nie mam czasu na zabawe :]

ale zapewne byloby tam jakies forum.
i zapewne powstal by temat na zasadzie komunikator K jest lepszy od X, bo to, to i to...
i mysle ze to calkiem pozytywne, o ile wytacza sie porzadne argumenty.
mozna wtedy to zasymilowac i powiedziec, ze X ma takie zalety i takie wady, a K to ma same zalety smile.gif
QUOTE([Lu)
Q.Z]a ja tutaj widze, ze pienio lubi sie troszku przesmiewac z ludzi... =P

oj tam, nie bardzo.
tylko swiat w okol taki wesoly smile.gif
buziak! tongue.gif
lucas_mcs
QUOTE(sleesh)
Moge pomoc...

no chyba sleesh musisz sie do niego na priv zgłosic:D
do pracy rodacy smile.gif ja sie rozwijam w c++ smile.gif
sleesh
Sam sie do mnie na jabberze zglosil :PPP
siam
QUOTE(lucas_mcs)
no chyba sleesh musisz sie do niego na priv zgłosic:D

QUOTE(sleesh)
Sam sie do mnie na jabberze zglosil :PPP


heh... no właśnie sam się zgłosiłem wink.gif
iSiEk
Jak cos to i ja moge pomóc, ale odrazu mówie mój net nie jest za szybki laugh.gif Konnekt sie łaczy ok minuty :roll:
sleesh
Gdzie sie pchosz ?! Stanowisko juz zajete ;P

Joke of korz =]
siam
nonono... widzisz <b>sleesh</b> masz konkurencję wink.gif - także musisz sie starać biggrin.gif... ale myślę że nei będzie problemów wink.gif
[Lu]Q.Z
sleesh, jak cus to we mnei masz zawsze wsparcie (omg ale betonowy tekst tongue.gif)
iSiEk
No trudno widze że nie bede newsmenem biggrin.gif ale spoko i tak sie pewnie nie nadaje do tego a pozatym dostalem angaż w "Fakcie" :twisted: paps biggrin.gif
jareq
A co to za serwis, jaki jest adres???????
siam
serwis poświęcony komunikatorom... niestety mamy pewne problemy z przenosinami na nowy serwer i nie jest on jeszcze dostępnym pod żadnym adresem, generalnie będize on dostępny pod: www.komunikatory.p2p.info.pl
jareq
yhy no to Super biggrin.gif bede co jakis czas zagladal pod ten adres.... a że znam sie "troche" na html'u wiec jesli ktos bylby zainteresowany....
siam
heh... no t ospx... jak coś... to się przyda kolejny redaktor... tylko że przedewszystkim potrzebujemy ludi z czasem.... no ale jaknarazie... to nie ma strony sad.gif... ale będzie wink.gif hehe
mam nadziejęze w tym tygodniu jeszcze
[Lu]Q.Z
mnozy sie tych stron o komunikatorach, mnozy... jak cos to ja tez zareklamuje cos w czym maczam palce (narazie malo, ale sie rozwijam tongue.gif ---> http://www.komunikatory.iserv.pl/
siam
oooo.. a tej stronki to ja nie widziałęm... hehe ciekawe... bo jak zaczynaliśmy z nasząstrnką... to nie znałęm praktycznie żadnej strony tego typu... a teraz... w miarę uływu czasu.... poznaję hehe
jareq
Jak bedzie trzeba to i czas sie znajdzie.... :wink:
lucas_mcs
tez sie moge zaangazowac.. ostatnio mam troche wolnego czasu smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.