Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: małe udogodnienie
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Propozycje
2230093
Można by dodać wysyłanie plików przez konnekta w menu kontekstowym systemu. Tak jak to ma miejsce w ICQ. klikamy prawym myszki na plik wybieramy konnekt/wyślij/user czy jeszcze inne rozwiązanie bo mam zawsze sporo kontaktów i to mogło by być niepraktyczne akurat ale sens mógł by być zachowany.
pienio
tak! podoba mnie sie taki pomysl zupelnie calkowicie.
lucas_mcs
no ja tez jestem za
prawy klik na pliku wyslij albo nawet lepiej - cos na co kiedys wpadlem tylko calkowicie wyleciało mi z głowy, aby pliki moznabylo przeciągać na okienko rozmowy i wtedy następowaloby automatyczne wysylanie (bez zadnych potwierdzen)
no jeszcze mi przychodzi na mysl zrobienie kolejek tak zeby mozna bylo ustawic co ma sie wysylac (kilka plikow jeden po drugim) i automatyczne powtarzanie wysylania jak sie przerwie, ale o tym juz pewnie bylo i chyba kTransfer nie bedzie juz rozwijany:( czy będzie?
bardzo dobry pomysl cos w podobie jak klimamy prawym na plik i wysli e-mailem...
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.