Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Pisanie pluginow
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Inne
struthio
mam pytanko .. nie jestem zabardzo dobry w tym wszystkim ale mimo to chcialem sprobowac sil w pluginach ;D

jak mozna pobraz informacje o kontakcie .. np adres strone www itp .. zeby mozna je bylo przerobic w pluginie ?

moze lamerskie pytanie ale pomoze mi sie zorietowac w tym wszystkim smile.gif
hao
proponuje przynajmniej zajrzec do materialow SDK
struthio
no ale teraz to chyba nie moja wina
mam BuilderaX Personal i gdy proboje skompilowac projekt wyrzuca mi
"'ui.h': E2092 Storage class 'typedef' is not allowed here at line 125"
Aule
Na builderX'ie to sie możesz pobawić... Lepiej skombinuj sobie VC++. Mniej nerwów będzie.
struthio
a to sa jakies wymagania odnoscie tego VC++ ?
ja mam 6.0 i mam

CODE
e:\program files\microsoft visual studio\vc98\include\konnekt\plug.h(957) : error C2258: illegal pure syntax, must be '= 0'
e:\program files\microsoft visual studio\vc98\include\konnekt\plug.h(957) : error C2252: '__msgID' : pure specifier can only be specified for functions
e:\program files\microsoft visual studio\vc98\include\konnekt\plug.h(1037) : error C2258: illegal pure syntax, must be '= 0'
e:\program files\microsoft visual studio\vc98\include\konnekt\plug.h(1037) : error C2252: '__msgID' : pure specifier can only be specified for functions
Aule
Hehe. Zgłoś sie do mnie to ci dam poprawione nagłówki. Z 6 są takie jajca właśnie :roll:
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.