Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: k.transfer błąd autoryzacji
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
Sleeva
hmmm, poprawcie mnie jesli sie myle ale do niedawna moglem bez problemu wysylac pliki samemu bedac niewidocznym. obecnie musze zmnienic status na dostepny/zaraz wracam. jakies zmiany nadeszly czy u mnie sie cos popierdzielilo?



i jeszcze jedno - mimo zaznaczenia opcji "wysylaj do niewidocznych" zarowno ja jak i kontakt docelowy musza byc ujawnione. a tego to na pewno nie bylo...
thade
mam dokładnie tak samo i też mnie to ciekawi, więc dołączam się do prośby o jakieś wyjaśnienia...
Sad
QUOTE(Sleeva)
hmmm, poprawcie mnie jesli sie myle ale do niedawna moglem bez problemu wysylac pliki samemu bedac niewidocznym. obecnie musze zmnienic status na dostepny/zaraz wracam. jakies zmiany nadeszly czy u mnie sie cos popierdzielilo?



i jeszcze jedno - mimo zaznaczenia opcji \"wysylaj do niewidocznych\" zarowno ja jak i kontakt docelowy musza byc ujawnione. a tego to na pewno nie bylo...


a org. klient wysyłą ze stanu niewidoczny? sprawdz i wtedy bedziesz wiedzial, czy to wina wtyczki czy sieci.
case
Sleeva, masz wlasne IP? moze wina stoi po stronie polaczen P2P [..ale skoro mowisz, ze wczesniej dzialalo, a teraz nie..]. do nikogo nie chce wyslac? nawet do ludzi z zewn IP?

Edit: rzeczywiscie cos musialo sie chyba zmienic, bo oryginalny gg nie odbiera polaczen przy "niewidocznym", a przy "dostepnym" i "zaraz wracam" odbiera tylko od kontaktow, ktore nie sa "niewidoczne".. Konnekt wysyla i odbiera nawet przy niepolaczonym .. :wink:
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.