Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Bardzo wielka prośba do twórców....
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
Masza
Przepraszam ze pisze to juz po raz...n-ty...ale nigdy nikt mi nie odpowiada...
Czy można by w kolejnej wersji konnekta dodać opcję wyłączania lub włączania komunikatów z serwera???
Nonstop podczas kazdego uruchomienia wyskakuje komunikat "not allowed for mozilla browsers"...mimo tego konnekt działa znakomicie....
Bardzo bym prosił twórców tego programu o dodanie tejże opcji w programie, czy jest to możliwe...

Czasem dochodzi nawet (podejrzewam ze przez ten komunikat) do przepełnień historii i wyskakuje wtedy bład że brak miejsca w histroii, czy coś podobnego...

Czy da radę to zrobić...Proszę o odpwoiedż, niechciałbym rezygnować z tego powodu z konnekta, bo naprawde baaaardzooooo mi się podoba wasz program....ale to info "not allowed" już powoli denerwuje...czasami wyskakuje w kiklku wiadomościach...tzn. w kilku kopiach....
za każdym razem gdy włącze komunikator....

Żaden inny komunikator nie "wywala" powyższego błędu....to się dzieje tylko w konekcie...
A dodam, ze nie uśmiecha mi się zmiana mojego firewalla, z powodu komunikatora internetowego...


Pozdrawiam !!!
CODE
Podczas przetwarzania raportów, system Beta zwrócił nast. błędy:

- Start Connections not allowed from browsers! (Mozilla/4.0)

Najlepiej poinformuj nas o tym na FORUM.
Olórin
A w firewallu nie mozna wyłączyc anonymizera czy jak to sie tam zwie(to co zmienia user agent'a)?? Chyba nie wstydzisz się używanej przeglądarki biggrin.gif
MiLKA
tia.... ale nalezy brac pod uwage, ze niektorzy providerzy na sile daja takie proxy zaje***te ze szok!! Jak swego czasu pracowalem dla providera internetowego, to mielismy lacza od jakies cienkiej wroclawskiej firmy (no coz, wtedy i my bylismy ciency). Owa firma zainstalowala wspanialego Squida i jakakolwiek strona, byla przez ich serwerek pobierana i dopiero nam serwowana. Co w momencie tworzenia zdalnie strony przyprawialo mnie o szewska pasje!
Aule
Olórin: Ale to nie powinno sprawiać problemu. Inne komunikatory sobie radzą z tym jakoś.
edit:MiLKA zaczęłem pisac przed tobą,a tekst to jest do Olórina.
hao
Komunikaty nie beda widoczne... nie mniej jednak taki anonymizer blokuje wysylanie raportow beta...
Olórin
QUOTE(pz16)
Olórin: Ale to nie powinno sprawiać problemu. Inne komunikatory sobie radzą z tym jakoś.
edit:MiLKA zaczęłem pisac przed tobą,a  tekst to jest do Olórina.


inne komunikatory nie mają systemów beta.....albo nie sprawdzają User-Agent'a
Aule
Olórin przyznaj się. Nie miałeś pojęcia co to jest dopóki Hao nie napisał, chyba że już wcześniej coś o tym wspominał. A jeśli już ma być ten system to niech chociaż błedów nie wywala, jak nie ma sie zarejestrowanego użytkownika beta.
Olórin
Wiedzialem co jest tongue.gif hao juz kiedyś o tym wspominał biggrin.gif
Masza
dodam, ze mimo tego błędu, aktualizacje i wsyztsko inne działa wyśmienicie, wtyczki itp.
jedynie ten napis na starcie...

da rade to jakos zrobić może jako opcję, haczyk...ktory mozna właczac i wylaczac...bo naprawde bardzo podoba mi sie ten programik...i już baaardzo dłuuugoo klikam w to smile.gif ale nie dałoby rady tylko jeden ptaszek :-)))
Masza
Bardzo dziekuje za szybkie działanie smile.gifsmile.gif
Konnekt is cool !!

Pozdrowienia for @LL !!!!
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.