Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Karta Analogowa Primavision. Potrzebne drivery :)
Konnekt | Forum > Offtopic > Hydepark
MarekGda
Mam 2 karty primavision version 4.0 z wtyczkami BNC (4) i Com (1), i niemoge znależć sterowników (żadnych, a bardzo potrzebuje najlepiej do XP) Bardzo prosze o pomoc w odnalezieniu driverów to tej karty.
Musze szczerze przyznac ze nie znam sie za dobrze na takich rzeczach. Na karcie jest napisane:
"PRIMAVISION LTD. COPYRIGHT 2000 U.K.
VERSION 4.0"

"CONEXANT
FUSION 878A
25878-13
E126721.1
0112 KOREA"
user posted image
Z góry dziękuje smile.gif
nix
hmm tez nie bardzo sie na tym znam ale z tego co wiem "CONEXANT FUSION 878A" to chip do obslugi przetwarzania analogowego obrazu telewizyjnego na sygnal cyfrowy... (odpowiednik chipa Bt878 lub Bt878A - kiedys Conexant wykupil Brooktree)

ale znowu zlacza BNC kojaza mi sie z karta sieciowa... wiec nie bardzo wiem co to wogole jest... :twisted:
MarekGda
Jest to co widac na załączonym obrazku. Co do chipsetu się nie mylisz, jak czytalem w innych serwisach poświęconych temu tematowi dowiedzialem się ze słuzy wlasnie do "przetwarzania analogowego obrazu telewizyjnego na sygnal cyfrowy".
Jezeli to nie są złącza BNC to nie wiem co to jest biggrin.gif Ale to raczej na bank BNC, bo kamery które juz mam mają wlasnie takie końcówki (o co jeszcze specjalnie pytalem w hurtowni tego typu akcesoriów, sprzedawca potwierdził że jest to BNC).
cRoMo
Kiedys korzystalem z tego, jak mialem karte wideo:
http://btwincap.sourceforge.net/
Lepsze od oryginalnych z pewnoscia.

PS. BNC Video to standard jak najbardziej dotyczacy przesylania sygnalu wideo, oferuje najlepsza jakosc z wszystkich innych analogowych poprzez rozdzielenie sygnalu chrominancji i koloru na wszystie 4 wyjscia
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.