Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Ewolucja K.notes w Terminarzy.K?
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Propozycje
Kumagoro
Czemu nie, nie musiałbym marnować fiszków czy też wchodzić do pooowooolneeegooo Outlooka, oto koncepcja

Lista kontaktów
Janek
Franek
Kozak
itd. itd.
Terminarz

Po kliknięciu w erminarz okienko-kalendarz
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31

Daty z wpisami oznaczone (np. podświetlone) po kliknięciu pojawiałoby się menu w tym stylu

12:00 Do dentysty
12:30
itd. itd.

Co Wy na to? Oczywiście stare notki do kontaktów pozostają.
arkadyjczyk
Już wielokrotnie było o tej propozycji przy różnych okazjach. Może kiedyś Milka to doda.
baael
i jeszcze notki żeby się pojawiały w kIEview, w okienku rozmowy, np. u góry jak bannery w gg
QUOTE(baael)
i jeszcze notki żeby się pojawiały w kIEview, w okienku rozmowy, np. u góry jak bannery w gg


to mi sie podoba biggrin.gif
Kumagoro
Milka, prosimy Cię!

Nie wiem jak wy ale ja patrzę (jakieś 3 lata w przyszłość) że konnekt będzie mógł:
Wysyłać i odbierać maile przez klienta a nie bramke

Rozmawiać ze wszystkimi dostępnymi sieciami z wszystkimi dodatkami z niektórych sieci (np. chat w Yahoo!)

Skórki (XML based)

Terminarz

i wiele wiele innych...

Może nigdy tak nie będzie, ale przeie mogę sam napisać wtykę z mailem i protokołami no nie?
QUOTE
Skórki (XML based)


to napewno odpada na wstepie... bylo to juz poruszane i oby nie doszlo do napisania takiej wtyczki...
Olórin
QUOTE(arct!c)
QUOTE
Skórki (XML based)


to napewno odpada na wstepie... bylo to juz poruszane i oby nie doszlo do napisania takiej wtyczki...


Wtyczka może być, byle nie wbudowanie do rdzenia biggrin.gif
arkadyjczyk
Za 3 lata to mogą być cuda na kiju, zwłaszcza jak inne pomysły już bedą zrealizowane. Tak więc moga być i skórki. biggrin.gif
sleesh
Za 3 lata to do konnekta nie bedzie potrzebna klawa, bede mowil do mikrofonu a on bedzie robil, pisal etc. to co bede chcial. A jak zajdzie potrzeba to wysunie tacke od nagrywarki, zmieni kat nachyleni laserka tak zebym mogl sobie fajke odpalic nie ruszajac sie w ogole biggrin.gif
sleesh jak zawsze szaleje tongue.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.