Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Goście z poza liście są niedostepni.
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
Przemekc1
No to tak, kiedy gadam przez gg a jakas osoba chce ze mna rozmawiać(nie mam jej na liście). Ma status jako niedostepny chociaż w rzeczywistości jest dostępna. Wiem bo pytałem sie kolegi, wywaliłem go z listy powiedziałęm mu rzeby włączył status jako dostępny a on mimo to by był niedostępny(chociaż mogłem z nim gadać). Kiedy tylko go dodałem było pokazane że jest dostępny.

PS.Troche to pogmatfałem więc jak ktos czegoś nie rozumie to napisze jeszze raz

PS2. Szukałem takiego tematu, ale jesli jednak juz był to prosze o usunięie mojego posta.
lhs
Może kolega na ustawione "Pokazuj status tylko znajomym"??
Olórin
Nic z tych rzeczy, też to kiedyś zauważyłem. Osoby oznaczone jako 'nie na liście' mają zawsze status niedostępny, przydało by się to zmienić biggrin.gif
lhs
O kurcze!! Rzeczywiście!!
Przemekc1
QUOTE(lhs)
Może kolega na ustawione \"Pokazuj status tylko znajomym\"??

I rzeby nie było juz nieścisłości [size=18][/size]NIe mówie o swoim statusie.
case
poprawka bylaby mile widziana ... :wink:
sleesh
A ja myslalem ze to specjalnie... :]
Przemekc1
QUOTE(sleesh)
A ja myslalem ze to specjalnie... :]

Gratuluje pomysłu biggrin.gif
A na serio to powinno być jednak poprawione no bo gadamy z kims spoza listy i nie wiemy czy jest czy go nie ma.

PS.Jak zrobic rzeby osoby spoza listy z którymi gadamy od razu nie pojawilali sie w głównym okienku?? (Pojawia się nr. gg tej osoby a przed nim taki niebieski znaczek)
UNK
Przemekc1
tego sie nei da zablokowac, konnekt sam dodaje automatycznei kazdy kontakt z ktorym zaczelismy lub ktory z nami zaczal rozmawiac jesli nie zostanie na stale dodany do listy to wtedy jest automatycznie usuwany wiec nie masz sie o co martwic ze bede Ci przybywac kontakty tongue.gif
lhs
QUOTE(Przemekc1)
gadamy z kims spoza listy i nie wiemy czy jest czy go nie ma

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
case
QUOTE(lhs)
QUOTE(Przemekc1)
gadamy z kims spoza listy i nie wiemy czy jest czy go nie ma

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

hahah! rzeczywiscie, jest to jakis problem. mozna jednak go spytac tongue.gif :wink:
lhs
case - można, tylko że jak go nie ma - to nie odpowie... I SKĄD BĘDZIEMY WIEDZIELI, CZY JEST???????? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
case
QUOTE(lhs)
case - można, tylko że jak go nie ma - to nie odpowie... I SKĄD BĘDZIEMY WIEDZIELI, CZY JEST????????  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:

Ty to masz leb na karku ... :? nie pomyslalem. w takim wypadku, na pewno odezwie sie jak juz bedzie dostepny i wtedy... BEDZIEMY WIEDZIEC !! aaaaaHAHAHA :twisted:
lhs
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: No i sie nam Hyde Park zrobił...
case
QUOTE(lhs)
:mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:  No i sie nam Hyde Park zrobił...

zainteresowanie glownym tematem jest niewielkie :roll: , wiec czemu nie... laugh.gif

EOT
jareq
Niby głupia drobnostka :? ale by sie przydolo zeczywiście coś z tym zrobić bo chyba nie ma z tym zbyt dużo roboty :roll: a i lepiej byloby wiedzieć jak jest faktycznie gdy sie z kimś gada biggrin.gif
MiLKA
QUOTE(jareq)
Niby głupia drobnostka  :?  ale by sie przydolo zeczywiście coś z tym zrobić bo chyba nie ma z tym zbyt dużo roboty  :roll: a i lepiej byloby wiedzieć jak jest faktycznie gdy sie z kimś gada  biggrin.gif

no ale przeciez jak z kims rozmawiasz a jest niedostepny, to automatycznie dokleja mu sie ikonka aktywnosci do statusu...
jareq
QUOTE(MiLKA)
QUOTE(jareq)
Niby głupia drobnostka  :?  ale by sie przydolo zeczywiście coś z tym zrobić bo chyba nie ma z tym zbyt dużo roboty  :roll: a i lepiej byloby wiedzieć jak jest faktycznie gdy sie z kimś gada  biggrin.gif

no ale przeciez jak z kims rozmawiasz a jest niedostepny, to automatycznie dokleja mu sie ikonka aktywnosci do statusu...


yhy mam rozumiec, ze chodzi o taki maly znaczek z lewej strony od ikonki statusu (i tak przy okazji to mogłbym prosic o wyjasnienie mi tego czy jezeli jest ta "ikonka aktywnosci" przy kims kto jest niedostepny to oznacza ze sie ukrywa :?: ) wlasnie a ja nie wiedzialem do czego to jest poniewaz mam konnekta od niedawna ale jesli jestesmu juz przy tych znaczkach chcialbym jeszcze zapytac co oznacza taki trójkątnyk i okragły znaczek z wykrzyknikiem :roll:
Aule
Co do tematu, to ta ikonka oznacza, że kontakto nie został dodany do listy jeszcze i jest tylko tymczasowo. Po restarcie K juz go nie bedzie, więc jeżeli chcesz go mieć, musisz go dodać. Klikasz więcej w menu kontaktu i na dole "dodaj na liste". Niebieska ikonka znika, a ty możesz sprawdzać status do woli :wink:
lucas_mcs
troche off topic
wydaje mi sie ze powinna opcja zeby kontakty z poza listy pozostatwaly dluzej niz do nas restartu k. np do ustawienia ilosc dni czy cos w stylu windowsowego kosza- 'opróznij kosz" (opróznij kontakty zpozalisty(?) biggrin.gif ")
w sumie nei jest to jakas wymagana opcja, ale zawsze opcja, jak nie wymaga duzo pracy to mozna dodac :wink:
jareq
QUOTE(pz16)
Co do tematu, to ta ikonka oznacza, że kontakto nie został dodany do listy jeszcze i jest tylko tymczasowo. Po restarcie K juz go nie bedzie, więc jeżeli chcesz go mieć, musisz go dodać. Klikasz więcej w menu kontaktu i na dole \"dodaj na liste\". Niebieska ikonka znika, a ty możesz sprawdzać status do woli  :wink:

No tak jeśli chodzi o tą niebieską to się domyslalem ale jesli mógłby mi ktoś jeszcze wytłumaczyc co oznacza taka trójkątna ikonka z wykrzyknikiem :roll: w tym samym miejscu co ta niebieska i jeślo chodzi o tą ikonke aktywności czy jesli jest ktos niedostępny a jest przy nim własnie ta ikonka czy to oznacza że jest na ukrytym :?: :?: :?:
Byłbym bardzo wdzieczny biggrin.gif
lhs
To ikonka subskrypcji statusu. Trójkącik skierowany w prawo - nie wysyłasz statusu. W lewo - nie pobierasz. Z wykrzyknikiem - nie wysyłasz i nie pobierasz. Dotyczy Jabbera i Tlena, chociaż, według moich obserwacji, zachowuje się dziwnie czasami. W GG - trójkącik w prawo - ukrywasz się przed danym kontaktem.
jareq
QUOTE(lhs)
To ikonka subskrypcji statusu. Trójkącik skierowany w prawo - nie wysyłasz statusu. W lewo - nie pobierasz. Z wykrzyknikiem - nie wysyłasz i nie pobierasz. Dotyczy Jabbera i Tlena, chociaż, według moich obserwacji, zachowuje się dziwnie czasami. W GG - trójkącik w prawo - ukrywasz się przed danym kontaktem.

OK juz wszystko wiem biggrin.gif wielkie dzięki :wink:
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.