Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Roadmap ?!?
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Propozycje
MiLKA
Ponad rok temu Hao napisałeś małego Roadmapa, może byś uchylił rąbka tajemnicy i napiszesz nowego Roadmapa, na wersje 0.7. Bo z tego co tutaj wszyscy pisza (w tym ja) to sa tylko informacje pozbierane z roznych watkow. Na moja uzasadnienie (wysoki sądzie ;p) moge powiedziec, ze kazdy szanujacy sie projekt (czy to OS czy nie) posiada takiego roadmapa :]

???
Sahasrara
Oj tak, chcielibyśmy zobaczyć coś takiego... Priorytety itp. (niusa bym może zrobił na jabberpl.org wink.gif)
StRuGi
QUOTE(Sahasrara)
/cut/ (niusa bym może zrobił na jabberpl.org wink.gif)/cut/

No ale...
QUOTE(Serwis Jabberpl.org)
Serwis www.JabberPL.org poszukuje przytulnego serwera. Ewentualnych sponsorów prosimy o kontakt: email redakcja@jabberpl.org. Strona przez pewien czas nie będzie dostępna.

...i ciekawe ile taki stan potrwa sad.gif
Sahasrara
A niech to, nawet nie zauważyłem... Obecnie pisuję tam tylko przy okazji "większych wydarzeń"... Szkoda. sad.gif
hao
Ciężko pisać mi roadmapa, gdy jak dotąd zupełnie nie trzymam się tego typu wytycznych :] Prace nad 0.7 miały się zacząć już dawno, ale ciągle dochodzi coś, co wypadałoby dodać do aktualnej wersji, zwłaszcza gdy można to stworzyć w miarę szybko... W tej sytuacji trudno mówić o konkretnych planach, przy 0.7 na pewno będzie musiał powstać jakiś harmonogram prac, na pewno wcześniej SD dla Jabbera...
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.