Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Mysz sama działa
Konnekt | Forum > Offtopic > Hydepark
arkadyjczyk
Czy wie ktoś, dlaczego bezprzewodowa optyczna mysz creative po jakiś 30 s bezczynności robi cuda i sama działa. Czasami przesuwa kursor, ale najczęściej jakby okno traciło fokus. Strasznie jest to upierdliwe, bo czasami przechodzi mi np. do poprzedniej strony w przeglądarce albo robi zapisz, zamknij albo inne cuda.
lucas_mcs
tez tak kiedys mialem, nie ktore myszy potrafią odstawiac niezle numery z defaultowym sterownikiem od wina, wiec jak masz defaultowy to zainstaluj oryginalne od myszy, a jak masz oryginalne to sprobuj sciagnac jakies a4tech'a (byle by pasowala liczba klawiszy i rolek - nie tych co są tylko tych które uzywasz) smile.gif a4tech zawsze byl uniwersal:)
a moze to jest trojan ? biggrin.gif

BTW. kupuje ie 3.0a biggrin.gif zajebista mysz...
Arwena
Ja wiem dlaczego ona robi takie cuda, potrzebuje kota smile.gif
huehuehue biggrin.gif nice !
arkadyjczyk
Mam te od a4techa, ale uparciuch XP ciągle wrzuca sobie te własne, jakieś tam cudo USB cośtam i setup a4techa nic z tym nie robi. Niby w procesach dochodzą jakieś sdwa uruchomione programy, ale nie ma ikonki od tego iworksa, czy jak to tam to się nazywa.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.