Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: przywracanie ikonki z traya
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Propozycje
ZenOm
bardzo by sie przydalo przywracanie ikonki do traya gdy explorer padnie
hao
Tak, owszem, tylko jak to zrobić??? Co jakiś czas sprawdzać czy ikonka jeszcze istnieje? hmmm... może ktoś już kiedyś to rozwiązał smile.gif
cRoMo
Uzywam W2K. Gdy pada mi explorer, wszystkie programy (lacznie z regulacja glosnosci dzwieku, co w starszych wersjach sie nie udawala) odzyskuja ikone. Chociaz do tej pory explorer padl mi dopiero raz (serio smile.gif, wiec moze to byl jakis wyjatek. Wszystkie, ale za wykatkiem konnekta. Byc moze W2K ma jakas wbudowana oblsuge odzyskiwania ikonek (a jesli ma, to XP zapewne tez, a byc moze rowniez Me). Tylko konnekt jakos z tym nie dziala. Proponuje zapytac na jakies liscie (np. cpppl@yahoogroups.com) badz grupie dyskusyjnej. A jesli chodzi o Windows 98 - tam pewnie trzeba bedzie jednak zaprojektowac jakas specjalna wtyczke. Jak to zrobic - rowniez proponuje spytac na w/w.
ZenOm
QUOTE(hao)
Tak, owszem, tylko jak to zrobić??? Co jakiś czas sprawdzać czy ikonka jeszcze istnieje? hmmm... może ktoś już kiedyś to rozwiązał smile.gif


w powergg jest taka wtyczka Icon Saver czyli jakos to sie da zrobic
hao
Zrobić się da na pewno... to oczywiste, tylko jeszcze nie miałem czasu żeby się rozejrzeć jak to można zrobić...
hao
No i się rozejrzałem smile.gif
W nadchodzącej łatce (jeszcze muszę dojść o co chodzi ze znikającymi ToolBarami) konnekt będzie odtwarzał swoją ikonkę po padzie explorera!
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.