Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: rozbudowanie k.birth o malą(e) opcje
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Propozycje
w/w wtyczka jest spoko tylko brakuje w niej czegos takiego jak wysylanie do wszystkich z listy zyczen Swiatecznych [ Bozego Narodzenia i Wielkanocnych ] :-) przydaloby sie takie cos, nie trzebaby bylo kopiowac i wysylac do kazdej osoby po koleji zyczen. Gdy ktos ma 30-40 osob to nic a jak ma 150 ^^ biggrin.gif.

Warto by sie zastanowic na rozbudowa tej wtyczki.
przecinek
http://konnekt.info/forum/viewtopic.php?t=1756
lhs
przecinek - zapomniałeś o www na początku...
Olórin
DNS konnekta leży....dlatego ci sie nie chcialo zaladowac, a z WWW pewnie zcacheowało biggrin.gif
lhs
Cache'a wyczyściłem - strona wchodzi wyłącznie z www na początku.
jezeli sie orientuje to w tamtym topiQ chodzi o sms-y :/ a nie o normalne wysylanie wiadomosci do kontaktow :/
werw0e
jeszcze obsługa imienin się przyda
no moze byc :-) tylko kto sie za to wezmie ?
przecinek
QUOTE(lhs)
przecinek - zapomniałeś o www na początku...


Mi działa bez www, całe forum działa mi bez www, więc nie wiem, o co Ci chodzi :>


arct!c Może łaskawie przeczytasz tamten temat do końca?
lhs
przecinek - musiało być coś z DNSem nie tak (jak Olórin pisał), bo przez jakiś czas działało mi WYŁĄCZNIE z www na początku. Teraz działa już bez.
QUOTE(przecinek)

arct!c Może łaskawie przeczytasz tamten temat do końca?


mam 1000 mld innych spraw do zrobienia niz czytac topic na 5 kartek :-)
Acme
leń tongue.gif
2230093
QUOTE(arct!c)
w/w wtyczka jest spoko tylko brakuje w niej czegos takiego jak wysylanie do wszystkich z listy zyczen Swiatecznych [ Bozego Narodzenia i Wielkanocnych ] :-) przydaloby sie takie cos, nie trzebaby bylo kopiowac i wysylac do kazdej osoby po koleji zyczen. Gdy ktos ma 30-40 osob to nic a jak ma 150 ^^ biggrin.gif.

Warto by sie zastanowic na rozbudowa tej wtyczki.

A ja bym prosił o powściągliwość zrobicie program w ten sposób do łańcuszków a pan przy serwerze nie lubi takich rzeczy.
karambol
QUOTE(arct!c)
QUOTE(przecinek)


arct!c Może łaskawie przeczytasz tamten temat do końca?


mam 1000 mld innych spraw do zrobienia niz czytac topic na 5 kartek :-)


arct!c zachowujesz się jak typowy TROLL. Nie szuka bo nie ma czasu, nie czyta (bo nie umie?) tylko ładuje w kółko te same pomysły....

Czekamy aż wyskoczysz, że chciałbyś opisy pod kontaktami. Najlepiej w przyklejonym wątku. :twisted:
chcialbym opis pod kontaktem... wystarczy ci ?
sleesh
Heh, rozumiem twoje oburzenie karambol ale musisz wybaczyc arct!c'owi , jak byl maly to mama z ramion go upuscila i na glowe upadl przez co teraz jest taki troche "inny"... Pozatym mial trudne dziecinstwo, twarde zabawki i do tego na wysokich polkach... wiesz jak to jest, wiec musimy byc troche bardziej tolerancyjni ...

arct!c : :PPP
a tobie sleesh stary zeliwne zabawki do podlogi przybijał i bawic sie nie mogleś tongue.gif
Bora
jeszcze sypnjcie soebie piaskiem po oczach i pogryźcie po uszach.
Może zołatwicie to między sobą.
ps. arct!c czy to coś pod twoimi postawmi nie jest za duże ?? po co takie zaśmiecanie, pomaga przy przewijaniu twoich postów i oszczędza czas ale po co takie wielkie?
piaskiem mozemy sobie sypnac :-) tylko na odpowiednia piaskownice musimy sie ustawic :-)

Co do tego podpisu... zobacze co da nie zrobic tongue.gif a tak na powaznie zrobie mniejsze.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.