Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Microsoft Visual C++ Toolkit 2003 1.0
Konnekt | Forum > Developerzy > Tworzenie wtyczek
Sija
Chciał(a)byś mieć Microsoft ® C++ Optimizing Compiler za DARMO, a do tego całkowicie legalnie? Jeśli tak, to tutaj znajdziesz właśnie to czego szukasz: Microsoft Visual C++ Toolkit 2003 1.0. Pakiet rzecz jasna nie zawiera IDE, ale mimo to, jest przydatny. Szczególnie dla tych, którzy posiadają tylko wersje Std Visual C++.
piopawlu
hah, gdzies juz widzialem ten tekst ;p kropka w kropke biggrin.gif Ale dobrze, idea pozostaje ta sama :-)

pozdrawiam,
i zycze dalszego rozwoju konnekta smile.gif
user0001
QUOTE(Sija)
Chciał(a)byś mieć Microsoft ® C++ Optimizing Compiler


Mam już ten kompilator, mam też vim'a do edycji, ściąngąłem nawet PSDK, zostaje mała prośba:
Czy do katalogu przykładowych wtyczek, mogli byście dołączyć makefile (dla nmake) który umożliwił by zbudowanie tych wtyczek? Najlepiej ze zmiennymi w które można będzie wstawić katalogi gdzie mam zainstalowane VC++, PSDK i wasze SDK.
Swego czasu dorobiłem sprawdzanie pisowni dla gg2, tutaj też chciałbym to zrobić, ale męczyć się zozgryzaniem ogsługi windowsowych kompilatorów?
hao
Odklejam, bo są ciekawsze rzeczy do zassania wink.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.