Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: kPilot i Foobar
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
mcmaczek
Mam Foobara 2000 0.8.1 i program nie reaguje na polecenia k.Pilota (najnowsza wersja). Ktoś wie co to może być?
Pozdrawiam!
Sija
Szukaj
Aule
Kolega powinien Ci wyjaśnić, ale zapomniał widocznie.... My juz o tym od dawna wiemy, że nie pobiera, ale to jeszcze nie zostało porawione.
MrMacphisto
Istnieje połowiczne rozwiązanie, ale działa idealnie laugh.gif ...
Załączam tutaj komponent: foo_winamp_spam - to coś emuluje Api z Winampa 2.0.
Poźniej juz tylko w K.Pilocie ustawiasz obslugiwany odtwarzacz na Winamp 2.0 i śmiga 8)
Statusy też elegancko pobiera.
winthux
Nie działa z nowym foobarem bo tytuł okna się zmienił na GUID....

Nowa wersja kPilota jest już prawie na ukończeniu. Jest dużo zmian i nowych rzeczy. Jednak coś się jeszcze wiesza więc w najbliższym czasie nie spodziewajcie sie nowej wersji. Zwłaszcza, że matura dokładnie za 2 tygodnie ;)

P.S.
Zgłaszajcie propozycje co można by dodać/usprawnić w kpilocie...
zimaq
Hmm... może mi ktoś wytłumaczyć gdzie ten pliczor mam wsadzić?chyba nie do pluginów konnekta? [ bo wtedy mi błęda wywala ]
jakoś nie mam za bardzo pomysłu na to...

ps. czekamy na nowego kPilota wink.gif
[Lu]Q.Z
mowisz o tym plugsie co Macphisto dal? do pluginow Foo trzeba dorzucic czyli : \\fooobar2000\components\
teraz jasne?
zimaq
dziekuje bardzo...
[ a ja głupi jestem :oops: ]
QUOTE(zimaq)
dziekuje bardzo...
[ a ja głupi jestem  :oops: ]


ty to powiedziales nie my tongue.gif

Co do pilota to moze opcja ktora by wylanczala/wlanczala pilota o danej godzinie :-) fainy bajer nie jednej leniwej osobie by sie przydal.
duch-x
ja znow mam inny problem.. jest on dosc dziwny:
wtyczka chodzi ok, wszystko jest spoko, ale gdy leci muzyka w winampie 2.9x i daje na opis z winampa opis faktycznie sie pojawia w statusie, problem w tym ze co jakas minute, roznie, czasem nawet co 20 sek. opis sie na jakies 1-2 sek. przerywa (powraca do tego sprzed auto). Powoduje to ze mam ja i ludzie z listy cala liste w notify zmian moich statusow :shock: nei wiem czemu tak przerywa, bo winamp gra bez przerw, ciagle.
Dodam tylko ze w auto statusie opisy nie migaja mi.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.