Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: nadmierne 'zżeranie' pamieci przez K
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
fLy3r
Mam nastepujacy problem.. w momencie odpalania systemu [winxp pro + sp 1] K zjada mi wedlug menedzera urzadzen 15mb pamieci ram.. z uplywem czasu obciaza on CPU w 20% i 'zjadana' przez niego pamiec rosnie caly czas [m/w po 3 minutach od odpalenia systemu wynosi ona juz ok. 100mb] - przez co komputer zwalnia, praca na nim staje sie jedna wielka udreka. Dodam, ze w momencie 'zjadania' tejże pamieci - nie prowadze zadnych rozmow/wymian plikow - zero czynności.

Ktos mial podobny problem?

ps. jesli takowy topic gdzies juz jest na forum - to prosilbym o podanie linka.

pozdrawiam

edit
znalazlem: http://www.konnekt.info/forum/viewtopic.ph...danie+pami%EAci

jednak ja k.Bot'a nie uzywam.. a pamiec zre jak wyglodnialy..
fLy3r
nie moge edytowac wiadomosci, wiec dopisze..

K zzera mi pamiec tylko i wylacznie w momencie kiedy jest online - czyli jest polaczenie z gg [najprosciej mowiac - dziala internet wink.gif] - przed chwila padla mi siec i nagle K uspokoil sie..

nie wiem co jest..
.nomis
:| U mnie wszystko gra... Może przeinstaluj Konnekta, albo coś... Ja to jestem chory na formatowanie dysku, więc pewnie w takiej sytuacji zrobiłbym formatc: smile.gif
fLy3r
na formatowanie nie mam czasu, przeinstalowanie nic nie daje - na tyle to i ja jestem madry.

kolejna ciekawostka: K wedlug menedzera programow zajmuje 800mb na hdd wink.gif
lhs
U mnie Konnekt zżera ok. 16MB RAMu, zużywa 0% CPU, na HDD zajmuje ok. 6MB. Może masz zainstalowane 794MB emotikon??
Sahasrara
fLy3r > Jakie masz wtyczki uruchomione? Te setki megabajtów to pewnie logi.
case
QUOTE(lhs)
U mnie Konnekt [...] na HDD zajmuje ok. 6MB

wow, to musisz byc malomowny :wink:, albo masz K od niedawna, bo u mnie sama historia to 77 MB :twisted:
fLy3r
hmm.. wtyczki ograniczylem do minimum - tylko i wylacznie standardowe

w historie to raczej watpie - bo mialem niedawno format hdd.. a K zachowuje sie w ten sposob :

zzera caly czas pamiec, tak po 200kb/sekunde, jak dojdzie do granicy gornej [czyli tyle, ile jest w ogole pamieci wink.gif ] - 'jedzie od zera' .. poprostu smieszne to jest..
lhs
Oooo!! Zużycie pamięci spadło mi do 6MB!!

case - podałem tylko to, co mi panel sterowania (Dodaj lub usuń programy) pokazuje. Ciekawe - katalog Konnekta to ponad 20MB, do tego katalogi z wszystkimi profilami... Ale więcej niż setka - NIJAK nie wyjdzie!!
hao
Zobacz co dzieje sie w logach... One byc moze na cos wskaza...
ebook
strzelam: jakis konflikt z firewallem.
mialem podobny problem z Zone Alarm i eDon....eee... z klientem ftp wink.gif
co ciekawe, po formacie problem sie nie pojawia wiecej, mimo ze instalka poszla dokladnie taka sama. Moze drv plyty glownej (plyta byla zmieniana), moze cos innego.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.