Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Bug: Konferencje
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
ebook
Niestety z ta wysluzona wtyczka sa problemy.
po utworzeniu grupy konferencyjnej czesto zdarza sie ze niektorzy uczestnicy konferencji nie widza innych uczestnikow. To tylko jedna uwaga, ale dosc istotna, wydaje mi sie.
StRuGi
A Ci którzy się nie widzą, są u siebie na listach ? [np. osoba A nie widzi osoby B, a ta nie ma jej na liście]
ebook
tak, jak najbardziej.
sytuacja:
zakladam konferencje pomiedzy mna a 4 innymi uzytkownikami (klient:GG)
ja pisze do wszystkich - wszyscy to widza.
jedna osoba z pozostalych pisze - inna jej nie widzi.
itp.
StRuGi
To wina protokołu/serwerow GG.
ebook
no dobra, ale jak konferencje zaklada ktos z klienta gg to problemu nie ma...
poza tym w okienkach konferencyjnych nie dzialaja niektore pluginy - np GGimage (wiem, to beta ) biggrin.gif
2230093
a ja mam to samo przy konferencji na 3 osoby 2 piszą normalnie a trzecia osoba może tylko obserwować
MiLKA
QUOTE(ebook)
no dobra, ale jak konferencje zaklada ktos z klienta gg to problemu nie ma...

problem moze sie pojawiac, kiedy masz wlaczone nie przyjmowanie wiadomosci od nieznajomych

QUOTE(ebook)
poza tym w okienkach konferencyjnych nie dzialaja niektore pluginy - np GGimage (wiem, to beta ) biggrin.gif

Zgadza sie, przesylanie obrazkow nawet w oryginalnym GG do konferencji nie dziala tak jak powinno, oczywiscie, przycisk jest, ale zamiast wysylac jako wiadomosc konferencyjna to wysyla kazdemu kontaktowi z osobna, przez co grafika nie pojawia sie w konferencji tylko w osobnym okienku.
Reszta pluginow ktore nie maja swoich odpowiednikow w konferencji a maja w gg - zasada podobna jak wyzej.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.