Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: RExInfo
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Wtyczki > @dev
Xilon
Sztrzala wszystkim!
nie przegladalem tego forum jeszcze bo czasu akurat nie mam wiec nie krzyczcie jakby to juz bylo wczesniej wymienione smile.gif

Otoz, wlasnie sie przestawilem na Konnekt (przefajny komunikator tak apropo) tylko ze brakuje mi wtyczki RExInfo z powerGG, niewiem czy znacie... Wtyczka informuje o urodzinach imieninach itd. i poprostu jest rozszerzeniem informacji o osobie + mozna wpisywac adresy strony itd.
Wiec taka mala prosba dla programistow tutaj, zeby taka wtyczke zrobili dla Konnekt'a, sam bym zrobil ale nie potrafie programowac (jeszcze:P )

Z Gory dziekuje!
Aule
Częściową funkcjonalność ma wtyczka kBirth. Prosze następnym razem przejrzyj ten dział trochę uważniej, ok?
bakerss
a zajrzałeś do 'Wiecej' o osobie? Tam tez masz duze możliwości + kBirth do dat urodzin i szafa gra 8)
foxtwo
prawy przycisk na kontakt, wchodzac w WIECEJ -> KONTAKT to widze w ch... tych opcji, wiec po co wiecej :?: :?

update: bakerss nie widzialem twojej odpowiedzi :wink:
Xilon
no przegladnalem "wiecej o osobie" tak szybko jak pisalem posta ale nie widzialem zeby byla opcja powiadomienia o nadchodzacych urodzinach, i w sumie na tym mi zalezy najbardziej tongue.gif staje sie dosc przydatne... moze w nastepnej wersji Konnekt bedzie taka mozliwosc?
alberht
QUOTE(Xilon)
no przegladnalem \"wiecej o osobie\" tak szybko jak pisalem posta ale nie widzialem zeby byla opcja powiadomienia o nadchodzacych urodzinach, i w sumie na tym mi zalezy najbardziej tongue.gif staje sie dosc przydatne... moze w nastepnej wersji Konnekt bedzie taka mozliwosc?


już jest, po prostu wpisz date urodzin, zainstaluj wtyczke kBirth i po sprawie
Aule
Naucz sie poprawnie czytać. Trzy osoby pisały o kBirth'u, a ty dalej o swoim :roll:
Xilon
ale mi nadal o to chodzi ze nie ma zapowiedzi nadchodzacych urodzin!
bakerss
Wiesz co Konnekt to chyba komunikator nie dla Ciebie tongue.gif najpierw naucz sie czyutać ze zrozumieniem a potem pisz ;] albo ja czegoś nie rozumiem nadal...
gilek
to ja zrozumiałem a Wy nie :] Koledze chodzi o NADCHODZĄCYCH urodzinach a jeśli się nie myle to kBirth informuje o tym w dniu urodzin :] Proste nie? :] Czas się odzwyczaić od tego że odpowiada się początkującym/upartym użyszkodnikom tongue.gif
Aule
? A masz nowego kBirtha?? Mi sie wydawało, że pracowałem nad powiadamaniem na x dzni przed urodzinami. :wink:
bakerss
gilek - nie wprowadzaj ludzi w błąd ;]
gilek
QUOTE(pz16)
? A masz nowego kBirtha?? Mi sie wydawało, że pracowałem nad powiadamaniem na x dzni przed urodzinami. :wink:

uuups :] żeczywiście tongue.gif chylę czoła smile.gif
bakerss - ciiiiii wink.gif
Xilon
QUOTE(gilek)
to ja zrozumiałem a Wy nie :] Koledze chodzi o NADCHODZĄCYCH urodzinach a jeśli się nie myle to kBirth informuje o tym w dniu urodzin :] Proste nie? :] Czas się odzwyczaić od tego że odpowiada się początkującym/upartym użyszkodnikom tongue.gif


Pobieralem kBirtha ostatnio i nie bylo takiej opcji, ale teraz zrobilem aktualizacje i jest :] wiec luz :roll:
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.