Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: K.notify ocena pracy
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Propozycje
Draco_PL
Posatnowiłem zabrać się za stworzenie kilku stylów do konnekta. Oto pierwszy zrobiony na zachęte w dość szybkim tempie. Chciałbym usłyszeć co o nim sądzicie i czy powinienem kontynuować prace.
Pozdrawiam Draco

Styl do ściągnięcia tu http://dracovalans.w.interia.pl/theone.rar
case
screen bylby milewidziany... :roll:
bakerss
Dajta screena bo nie chce mi sie szpącić z tym ;]
Sahasrara
Powinieneś kontynuować! Wygląda naprawdę nieźle, choć duży taki. Ale nowe są skórki zawsze mile widziane.
Draco_PL
user posted image
A jakieś sugestie? Co zmienić, narazie wiem że za duży, co jeszcze? jaka tematyka była by mile widziana.
Teraz pracuje nad zestawem dzwięków skórką i K.notify do gry która uwielbiam a mianowicie Urban Terror http://www.urt.gamesnet.pl
Draco_PL
Postarałem się o bete stylu Urban Terror
user posted image
I o coś extra na zachęte
user posted image
bakerss
te napiski fajne ;] a style nie głupie wrecz przeciwnie całkiem dobre 8)
Draco_PL
smile.gif dzieki!
Lukas77
mi też się podobają... może przypadkiem lubisz też Angelinę Jolie? ;-)
lucas_mcs
osobicie do k.notify wole skromne skorki bez zadnych bajerkow ale te są calkiem niezle, zwlaszcza podoba mi sie ta z nozem ale chyba lepiej gdyby byla z samym nozem, a theone za bardzo przebajezone jak dla mnie. no ale pracuj dalej moze zmnienie sobie moje przerobione przezroczyste Rhodium3 biggrin.gif pozdro
Draco_PL
jakieś specjalne życzenia, nie wiem np tematyka Anime, laski, Fantasy, sport....
Puma
Styl s.f. tongue.gif
Draco_PL
ok łykam ten temat, teraz tylko, czy ma być swietny wizualnie, tzn dużo rzeczy, efektów czy liczy się fajny obrazek, i skromna oprawa...?
Lukas77
Mi brakuje coś w stylu Rhodium3 z jakąś skromną grafiką, wszystko przemyślane i dobrane kolorystycznie i z przyjemnością bym używał jakby wszystko to było okraszone zdjęciem Angeliny Jolie... no wiem, maniak jestem smile.gif
Puma
QUOTE(Draco_PL)
ok łykam ten temat, teraz tylko, czy ma być swietny wizualnie, tzn dużo rzeczy, efektów czy liczy się fajny obrazek, i skromna oprawa...?


Raczej coś skromnego i fajny obrazek ale możesz walnąć dwa style z bajerami i bez :wink:
lucas_mcs
jak juz cos powstaje to dopne sie tutaj zeby nie zakladac nowego topicu
mianowicie przerobilem lekko rhodium3, teraz jest lekko przezroczyste, lekka zmiana a juz ciekawiej wyglada smile.gif :
user posted image
mozna sciagnąć TUTAJ

i przerobione ikonki gadu gadu avalon ktore jak dla mnie byly za ciemne, teraz mogą byc dla tych ktorym znudzily sie standardowe słoneczkaa nie chca daleko od nich odbiegać (słoneczko 'niewidoczny' wyglada jakby sie nie myło biggrin.gif )
user posted image
mozna sćiagnąć TUTAJ
balky
ja sciagnalem i uzywam, bo fajnie wyglada smile.gif
Draco_PL
Miło mi smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.