Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Zdjecia.
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Propozycje
iSiEk
Fajnie by było jak by w Informacjach o uzytkowniku znalazło sie miejsce na wstawienie zdjecia osoby z która sie rozmawia. Odpowiednie dostosowanie wielkości i fajna sprawa by byla.

Mam 50 posta laugh.gif jak fajnie :roll:
bakerss
czy pz16 nie zrobił czasem takiej wtyczki?? AvantareK czy jakoś tak :roll:
.nomis
Nie spotkałem się z taką wtyczką... A pomysł jest b. dobry, tym bardziej, że tlen ma już coś takiego. Jeśli podobna wtyczka już jest to bym prosił o namiary na nią.
lucjusz
iSiEk: czy ty czasem nie masz sklerozy? nawet wypowiadales sie w temacie o takiej wtyczce :roll: - http://www.konnekt.info/forum/viewtopic.ph...der=asc&start=0
lucas_mcs
laugh.gif laugh.gif laugh.gif skleroza nie boli laugh.gif laugh.gif laugh.gif
ale wtyki jako tako to jeszcze nie ma sad.gif[/img]
iSiEk
wypowiadałem sie ale rozwój tej wtyczki zmierza w innym kierunku, wszyscy chca avatery takie jak na forum a sprawa zdjeć poszła na dalszy plan, dlayego tez załozyłem ten temat :roll:
Aule
Wtyka ma umozliwiać dodanie wszelakich obrazków identyfikujacych osobę, nie tylko avatarów. Rozmiar bedzie można ustawić w opcjach, ale SDK nie umozliwia jak narazie zmiany dynamicznej rozmiaru. I jeszcze muszę dodać gdzieś avatara w okienku rozmowy( probowalem, ale sie okienko rozmowy rozwala).
dopalacz
dobry pmysł przynajmniej jest szansa ustrzec sie przed "ładnymi" dziewczyanmi laugh.gif :wink: :twisted:
yawor
QUOTE(pz16)
Wtyka ma umozliwiać dodanie wszelakich obrazków identyfikujacych osobę, nie tylko avatarów. Rozmiar bedzie można ustawić w opcjach, ale SDK nie umozliwia jak narazie zmiany dynamicznej rozmiaru. I jeszcze muszę dodać gdzieś avatara w okienku rozmowy( probowalem, ale sie okienko rozmowy rozwala).


A moze wykorzystac style css jakos dynamicznie (jezeli sie da) i umiescic avatara w oknie rozmowy jako tlo pod tekstem ? biggrin.gif
Maxwell
yawor: troche przebajerzyles chyba. :P
obawiam sie, ze to mogloby byc mocno nieczytelne.
yawor
QUOTE(Maxwell)
yawor: troche przebajerzyles chyba. tongue.gif
obawiam sie, ze to mogloby byc mocno nieczytelne.


Nie zupelnie. IE posiada filtry dla grafik. Mozna zrobic wybledzonego avatara i mozna go np umiescic tylko w 1 rogu. Nie musi byc odrazu na cale okienko. Z tym wybledzeniem to chodzi mi o to zeby byl jasniejszy niz orginal. Zeby bylo widac co na nim jest ale zeby nie przeszkadzal w czytaniu tekstu. Wszystko mozna dopasowac.

Zreszta to tylko propozycja.
case
przezroczystosc zalatwilaby sprawe ...
Sija
QUOTE(case)
przezroczystosc zalatwilaby sprawe ...


filter: alpha(opacity=75); :arrow: gdzie 75, to %
Olórin
Mam bomba pomysł! Musze jeszcze poczytać MSDN, ale prawdopodobnie to dało by się zrobić bez zmian w KIEView biggrin.gif Mianowicie: dobrać się do HWND kontrolki kIEView (to juz umiem zrobić tongue.gif) i walnąć do niej div'a z obrazkiem i alphą. Pozycja stała biggrin.gif
yawor
Olórin ja dokladnie cos takiego mialem na mysli. Nic nie pisalem o zmianach w kIEv. Po co cos zmieniach skoro w html'u mozna robic naprawde ciekawe rzeczy. A skoro kIEv obsluguje html jak IE to po co zmieniac wtyczke ? ;D
Olórin
Ale do kontolki kIEView trzeba ten HTML jakoś zapodać ;P i tu jest problem smile.gif
jareq
QUOTE(iSiEk)
Fajnie by było jak by w Informacjach o uzytkowniku znalazło sie miejsce na wstawienie zdjecia osoby z która sie rozmawia. Odpowiednie dostosowanie wielkości i fajna sprawa by byla.

Mam 50 posta  laugh.gif jak fajnie  :roll:

Swietny pomysł własnie tego mi brakowalo w Konnekcie mam sporo roznych osob z ktorymi bardzo żadko rozmawiam i w razie czego to nie czaje za bardzo po nazwach kto to jest a gdyby byla mozliwosc dodania jakiejs fotki byloby naprawde super popieram pomysl.

Zdjecie mogłoby sie pokazywac w tym baloniku na liscie kontaktów smile.gif (coś jak w wpkontak) a w oknie rozmowy to moim skromnym zdaniem nie za bardzo, bo jesli sie z kims gada kilka godzin pod rzad nie wspomne o dniach - to mialo by sie dosc patrzenia na kogos "mordke" no chyba ze byłaby naprawde ładna biggrin.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.