Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Wtyczka charytatywna :]
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Propozycje
zicoo
Wpadl mi przed chwila taki pomysl: zrobic wtyczke, ktora zaliczala by za nas wejscie na strone www.pajacyk.pl (i inne podobne)...
Skomplikowanosc wtyczki nie jest wysoka, w zamian codziennie bedziemy mogli zaspokoic swoje sumienie oddajac 10gr na glodne dzieci biggrin.gif
case
click ...pomysl byl juz poruszany i istnieje skrypt do kBot'a [plugin'u nie ma...]
vojtek
Nic nie wskazuje na to by K.Bot byl w najblizszym czasie (jesli kiedykolwiek) dostepny i kompatybilny z obecna wersja, warto moze byloby pomyslec nad przepisaniem tego na plugin? Jest skrypt, na ktorym mozna sie wzorowac, zreszta to chyba mniej skomplikowane niz obsluga jakiejs bramki sms - moze znajdzie sie ktos, kto moglby taki plugin napisac? :)

Przy okazji moznaby dopisac jeszcze polskieserce.pl - jeden klik to 5gr na budowe polskiego sztucznego serca..
dobry pomysl, tylko moze zamiast klikania na baner mozna zmienic splash screena przy starcie konnekta na jakis obrazek charytatywny i wtedy kazdy by klikal :-)
werw0e
też o tym myślałem jak czas i starzy pozwolą;]
wiec do pracy rodacy tongue.gif
bakerss
Hao poiwedział że nie bedzie bannerów w żadnej formie wiec odpada zamiast splash screena, zresztą już zygam tym pajacykiem wiec lepiej zebym go nie widział ;] ale wtyczka moze byc ;]
QUOTE(bakerss)
Hao poiwedział że nie bedzie bannerów w żadnej formie wiec odpada zamiast splash screena, zresztą już zygam tym pajacykiem wiec lepiej zebym go nie widział ;] ale wtyczka moze byc ;]


a gdybys ty potrzebowal pomocy ? gdybys byl kaleka to bys sie tylko modlil zeby ludzie klikali. Pozatym to nie jest dla zysQ tylko zeby pomoc dziecia...
bakerss
to sponsoruje obiady dla dzieci w szkołach a nie dla kalek ;] EOT
ale nie chodzi tu wylacznie o pajacyka tongue.gif moze byc np sztuczne serce czy jakos tak... niestety ale sa dzieci z wrodzonymi wadami serca i takie dzieci potrzebuja sztucznego serca... END OF TOPIC :-)
gdr
Mysle ze to mogloby wyjsc Pajacykowi na zle, bo nie ma wiekszego problemu w takim napisaniu wtyki, aby zliczala wejscie np. co sekunde i "omijala blokade" pajaca, a jesli ktos by sie zorientowal, moglaby byc mala kaszana :)
werw0e
QUOTE(gdr)
\"omijala blokade\"

usuwać ciasteczka

od czasu do czasu klik w sponsora!

ja tego nie zrobię na bank ;]
gdr
QUOTE(werw0e)
QUOTE(gdr)
\"omijala blokade\"

usuwać ciasteczka

od czasu do czasu klik w sponsora!

A tam usuwac, pobierac i nigdzie nie zapamietywac :)
A sponsorowi faktycznie moznaby dobrze zrobic ;]
arkadyjczyk
A po co kompinować z oszukiwaniem. Zrobić tak jak ma być, jeden klik na dzień. Można wyszukać kilka ciekawych akcji i raz dziennie klikamy w pojawiający się baner. Nawet niech się otwiera w przeglądarce. W końcu ma być to wtyczka charytatywna a nie oszukująca. Fak, że okno będzie wyskakiwać jak w gg, ale mi osobiście jak wyskoczy raz dziennie to nie przeszkadza, a w gg tylko załamuje mnie ta reklama w oknie rozmowy. Zresztą możnaby zrobić listę akcji i każdy w opcjach ustawiłby sobie takie w które chce klikać.
i to by bylo najlepsze rozwiazanie.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.