Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Status niedostępny
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
feri666
Co trzeba zrobić, żeby zaraz przy włączaniu konnekta ustawiał się status niedostępny w gie-gie. O ile mi wiadomo w ustawieniach da się tylko ustawić status startowy: ukryty, zaraz wracam, dostępny i ostatni status. Czemu nie ma niedostępny??? :x
Sija
IMHO jest to troche bez sensu [zawsze mozesz odznaczyc opcje "Opcje -> Polaczenie -> lacz automatycznie"], ale fakt faktem, ze takiej opcji w tej chwili nie ma i z tego co pamietam, temat byl kiedys omawiany [hao dopisal to chyba do TODO].
feri666
Oki też tak można zrobić tylko np. jak mam gg i jabera i chce żeby gg się uruchamiał niedostępny a jaber dostępny. Więc ten sposób chyba zabardzo mi nie pomoże! Ale dzięki za dobre chęci!!! biggrin.gif
ravx
wprawdzie jest opcja 'ostatni ustawiony', ale w przypadku gg nie do końca działa - jeżeli przed wyłączeniem konekta ustawimy status niedostępny, to przy następnym uruchomieniu i tak ustawi inny status (np niewidoczny)
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.