Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Czy sa rozmowy głoswe w konnekcie ??
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Inne
dopalacz
:arrow: jezeli ktoś wie jak mozna przeprowadzac rozmowy głosowe przez konnekta .. z uzytkownikami GG prosze o takie informacje smile.gif
klon
w konnekcie w tej chwili nie ma takiej mozliwosci
Olórin
Narazie do rozmów głosowych polecam Skype biggrin.gif Przy transferze od 2 kb/s jakość dzwięku jest super, a jak widzi ze łącze lepsze to dużo lepiej :]]] No i działa jak jesteśmy za firewallem biggrin.gif
dopalacz
A co dokładniej mam zrobić ? :?
Lukas77
QUOTE(dopalacz)
A co dokładniej mam zrobić ? :?


Troszkę się wysilić, wpisać w google 'Skype', znaleźć sobie ten programik i testować z innymi znajomymi...
dopalacz
Dzieki
.nomis
A mi się właśnie przypomniało, ze któryś forumowicz przypadkiem dał kiedyś screena z opcjami, a wśród nich rozmowy głosowe. Co z tymi rozmowami w końcu? Będą? Kiedy?
piotr.ek
QUOTE(.nomis)
A mi się właśnie przypomniało, ze któryś forumowicz przypadkiem dał kiedyś screena z opcjami, a wśród nich rozmowy głosowe.

Zrobil to nix - http://www.konnekt.info/forum/viewtopic.php?t=2268 smile.gif
jareq
QUOTE(piotr.ek)
QUOTE(.nomis)
A mi się właśnie przypomniało, ze któryś forumowicz przypadkiem dał kiedyś screena z opcjami, a wśród nich rozmowy głosowe.

Zrobil to nix - http://www.konnekt.info/forum/viewtopic.php?t=2268 smile.gif

No ale tam były screeny :!: :!: :!:
nix sie pewnie przestraszył bo zamilkł nic nie mówiąc na ten temat a następnie skasował screeny
QUOTE
Ostatnio zmieniony przez nix dnia Nie Lip 04, 2004 1:55 pm, w całości zmieniany 2 razy

...i chyba czekał aby to ucichło
oj nie ładnie nie ładnie :twisted: heh
lhs
O kurcze!! W IE 6.0 screena nie ma, w Firefoxie 0.9.2 - jest!! (Cache w obu wykasowane).
zenq
QUOTE(lhs)
O kurcze!! W IE 6.0 screena nie ma, w Firefoxie 0.9.2 - jest!! (Cache w obu wykasowane).

MyIE2 @ IE6.0 under win2k3... i screen jest ;-)
lhs
Goły IE 6.0 pod WinXP i screena nie ma. Ciekawe.
jareq
QUOTE(lhs)
O kurcze!! W IE 6.0 screena nie ma, w Firefoxie 0.9.2 - jest!! (Cache w obu wykasowane).

No faktycznie tylko że ja używam Mozilli 1.6 PL i też mi nie wyświetla a sprawdzałem przed chwilką w Operze i jest OK
Czyżby syndrom wiadomosc.info > KLIK <

ps. Sorrki nix za oszczerstwo ale coś tu nie działa jak powinno :evil:
.nomis
Opera 7.53 - jest smile.gif No, o własnie o tego mi chodziło. Nix, co z tym głosem w końcu? :>

***
Nix BYŁ na forum i znow przemilczał temat...
Sad
Z calym szacunkiem dla Nix'a ale odkad tylko pamietam wydaje cala mase wtyczek a z tego 60% tak na prawde wychodzi.. słomiany zapał?
dulek000
No Nix, to jakaś niespodzianka?
case
QUOTE(Sad)
Z calym szacunkiem dla Nix'a ale odkad tylko pamietam wydaje cala mase wtyczek a z tego 60% tak na prawde wychodzi.. słomiany zapał?

:twisted: hu.. hu.. hu.. laugh.gif a 80% nie jest konczona lub nie'support'owana tongue.gif [czyste fakty, w zadnym wypadku nazekanie, ale na pewno kazdy chcialby cieszyc sie wtyczkami nix'a, bo trudno zarzucic mu brak umiejetnosci] :wink:
.nomis
No to może niech ktoś przejmuje od Nixa półprodukty i je kończy jeśli jeśli jemu przestanie się chcieć nad czymś pracować?.
Olórin
QUOTE(.nomis)
No to może niech ktoś przejmuje od Nixa półprodukty i je kończy jeśli jeśli jemu przestanie się chcieć nad czymś pracować?.

A znasz jakiegoś chętnego ?
.nomis
No... To na pewno nie ja, bo taki ze mnie wtyczkopisarz jak z koziej dupy Reisentasche. Ale może ktoś by się znalazł... :>
jareq
Wy tu szukacie chętnego a zapytał ktoś nix'a czy by sie na to zgodził??
dulek000
Gdyby się Nix tutaj chociaż odezwał...
.nomis
Nie, no... Myslę, że by się zgodził... W końcu raz, zę chodzi o rozwój K, a dwa, ze to jego dziecko i co, taki płód wtyczki ma leżeć i marnować się na dysku? smile.gif
jareq
A no faktycznie płód wymaga matki! wink.gif

hmm... właśnie wpadł mi do głowy pewien pomysł:

hao mógłby zrobić w katalogu grupe (np. inkubator) do której pisarze wtyczek mogli by wrzucać te wtyki które zaczeli robić a nie chce, nie mają czasu lub nie potrafią dalej czegoś zrobić aby je dokończyć, wtedy ktoś kto się na tym zna i ma na to ochote mógłby taką wtyczke (ze źródłami itp.) ściągnąć i rozwijać...

Co o tym sądzicie??? moim zdaniem było by super biggrin.gif
.nomis
Pomysł fantastyczny! Konnekt rozwijałby się imo o wiele szybciej. Trzeba szybko coś takiego zrobić!
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.