Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: kPilot + Winamp5 + piosenki na litere "D" ;)
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
Qmpel
Witam... na swoim systemie mam do czynienia z dziwacznym bugiem.
Mianowicie, gdy moj Winamp5 zaczyna odtwarzac piosenke, zaczynajaca sie na literke "D" (wielka litera), Konnekt sie wysypuje elegancko. Czy ktos sie jeszcze z tym spotkal?

Dane systemu:
Win98 (first edition), 192 MB RAM, Winamp5, kPilot v. 0.2.0.0
mefju
Kombinowalem na wszystkie sposoby i nie znalazłem takiego efektu...
Aha domniemuje, że masz ustawiony opis z winampa w kZmieniaczu, a ta literka D to jest początek nazwy z ID3 taga? Najlepiej opisz dokładniej co robisz...

Pozdo:
mefju
Olórin
QUOTE(mefju)
Kombinowalem na wszystkie sposoby i nie znalazłem takiego efektu...
Aha domniemuje, że masz ustawiony opis z winampa w kZmieniaczu, a ta literka D to jest początek nazwy z ID3 taga? Najlepiej opisz dokładniej co robisz...

Kolega pisze o KPilocie, zmieniacz nie ma tutaj raczej nic do gadania. Może tagi ID3 zawierają jakieś niestandardowe znaki?
Qmpel
Moze ja napisze tagi, przy ktorych sie wywala, sprobujcie nazwac tak piosenki, jezeli mozecie... i wtedy zobaczymy
lista:
System Of A Down - Darts
System Of A Down - Sugar
Akurat - Scena Po Scenie

eh, sam nie wiem co o tym myslec :/
mefju
QUOTE(Olórin)
Kolega pisze o KPilocie,


heh... ja też tongue.gif
Sam nie wiem dlaczego tak napisałem tongue.gif Może dlatego, że temperatura sie podnosi i czacha zaczyna mi dymić... wink.gif W każdym razie miałem kPilota na myśli tongue.gif

A odnośnie ostatniej wypowiedzi Qmpla - zmieniłem nazwy kilku mp3'ek na takie jak podałeś i wszystko u mnie w porządku.
winthux
Spoko... Nowa wersja zbliża się wielkimi krokami ;)
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.