Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: statusy kontaktów
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
Dimebag
Witam,
Czy ktoś spotkał się z sytuacją, że stan opisu kontaktu się nie uaktualniał? Znaczy opis statusu pozostawał nadal przy kontakcie chociaż według oryginalnego klienta gg opisu tenże kontakt już nie posiada, więc zakładam, że to przekłamanie w K smile.gif Dotyczy to chyba jedynie kontaktów niedostępnych. Pozdrawiam
Sija
IMHO to nie przeklamanie - kontakty niedostepne [i jezeli Ty masz status niedostepny] maja zapisany ostatni opis statusu i adres IP
.nomis
A ja mam coś nie tak z dwuTlenKiem chyba, bo nie widzę kiedy ktoś zmienia status. Kiedy np. ktoś ma status dostępny, a później zmieni na zaraz wracam, to muszę wyjść i wejść z powrotem do dwuTlenKu żeby zobaczyć aktualny status tej osoby...
gilek
a ja miałem kiedyś coś takiego :] tylko to nie była wina K tylko serwera gadu-gadu. dodałem do listy dwukrotnie ten sam numer i ku mojemu zdziwieniu miał dwa [!] różne opisy :] na orginalnym klijencie jest to samo :]
Klucha
QUOTE
IMHO to nie przeklamanie - kontakty niedostepne [i jezeli Ty masz status niedostepny] maja zapisany ostatni opis statusu i adres IP


Według mnie nie powinno tak być. A przynajmniej powinna być opcja wyboru: albo podaje ostatni opis, albo aktualny (czyli tak jak w oryginalnym GG).

Ponadto wtyczka zapisująca opisy do historii robi to źle, bo zapisuje opis ostatni. Osoba nie ma opisu w danej chwili, a zapisywany jest ten, który miała wcześniej. Może to jest mało istotne, ale trochę przeszkadza mi...
zenq
QUOTE(Dimebag)
Witam,
Czy ktoś spotkał się z sytuacją, że stan opisu kontaktu się nie uaktualniał? Znaczy opis statusu pozostawał nadal przy kontakcie chociaż według oryginalnego klienta gg opisu tenże kontakt już nie posiada, więc zakładam, że to przekłamanie w K smile.gif Dotyczy to chyba jedynie kontaktów niedostępnych. Pozdrawiam

zdarzylo mi sie tak ze dwa razy napewno....
Siec gg, konnekt wlaczony jak to u mnie dluuuzszy czas, ja niewidoczny, Kumpel niewidoczny... ja pisze do Niego msg na temat jego opisu a on mowi ze juz jakis czas temu zmienil opis na pusty... czyli u mnie nie odswierzylo.
case
QUOTE(zenq)
QUOTE(Dimebag)
Witam,
Czy ktoś spotkał się z sytuacją, że stan opisu kontaktu się nie uaktualniał? Znaczy opis statusu pozostawał nadal przy kontakcie chociaż według oryginalnego klienta gg opisu tenże kontakt już nie posiada, więc zakładam, że to przekłamanie w K smile.gif Dotyczy to chyba jedynie kontaktów niedostępnych. Pozdrawiam

zdarzylo mi sie tak ze dwa razy napewno....
Siec gg, konnekt wlaczony jak to u mnie dluuuzszy czas, ja niewidoczny, Kumpel niewidoczny... ja pisze do Niego msg na temat jego opisu a on mowi ze juz jakis czas temu zmienil opis na pusty... czyli u mnie nie odswierzylo.

jest tak od jakiegos juz czasu, najwidoczniej zmiana w protokole gg .. [z tego co pamietam to pisalem juz na ten temat w innym watku .. ]
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.