Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Grupy - Ludzie - Pomnożone
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Propozycje
MaG
Czy da się zrobic tak, by jeśli ma się w Konnekcie grupy to jak się kogoś przydzieli do danej grupy, to żeby znikał z glównej? Bardzo by mi to pomogło smile.gif Najlepiej by przy przypisywaniu kogoś do grupy dało sie zaznaczyć/odznaczyć opcje usunięcie z grupy głównej.
piotr.ek
Pytalem juz kiedys o to i zdaje sie, ze nie da sie tego dokonac. Jedna z odpowiedzi sugerowala, iz K wlacza sie z aktywna ta grupa, ktora mielismy aktywna przed wylaczeniem, w zwiazku z czym glowna mozemy potraktowac jako swego rodzaju smietnik i nie zagladac do niego zbyt czesto, a przez wiekszosc czasu operowac jedynie na odpowiednio posegregowanych grupach... Poza tym nie liczylbym juz na jakies zmiany w obecnej liscie kontaktow, szczegolnie biorac pod uwage ogolne wyczekiwanie na jej nowa wersje w postaci drzewka czy innego krzaczka wink.gif
sarinnn
A skoro mowimy juz o grupach to mam pytanie: czy da sie we wtyczce Tlena ustawic tak aby nie twozyla ona automagicznie grupy "Kontakty" ???
piotr.ek
Mi nie tworzy, ale za to kJabber robi 'Agents', chocbym nie wiadomo ile razu usuwal... Teraz tworzy za kazdym razem pusta grupe o tej nazwie tongue.gif
lhs
Spróbujcie wyłączyć synchronizację do serwera w odpowiednich wtyczkach.
piotr.ek
QUOTE(lhs)
Spróbujcie wyłączyć synchronizację do serwera w odpowiednich wtyczkach.

Nie wylacze, poki bede musial korzystac co jakis czas z innego komunikatora (u mnie Psi) w celu konfiguracji tego i owego...
jareq
QUOTE(piotr.ek)
... Poza tym nie liczylbym juz na jakies zmiany w obecnej liscie kontaktow, szczegolnie biorac pod uwage ogolne wyczekiwanie na jej nowa wersje w postaci drzewka czy innego krzaczka wink.gif

No własnie te rozwijane "drzewka" to by było super biggrin.gif moze ktos sie zlituje i wkoncu to zmieni :twisted:
gilek
nikt nie musi się litować, bo zapewne to będzie teraz w głowie hao :]
[Lu]Q.Z
i\lub metakontakty tongue.gif
jareq
Czieszy mnie to bardzo bo te grupy to mnie denerwują a drzewka byłyby naprawde dobrym rozwiazaniem na ład i pożądek w liście kontaktów :mrgreen:
hao
Będzie na pewno... Na pewno również dopiero w wersji 0.7, na którą plany coraz niebezpieczniej się rozszerzają
Aule
No to w przyszłym roku może bedzie tongue.gif
[Lu]Q.Z
PeZet16, wydaje mi sie ze za bardzo pozytywnie myslisz tongue.gif
jareq
Wczesniej czy pózniej ... co to za różnica najważniejsze ze jest w najbliższych planach biggrin.gif
Acme
to ja się dołączę, i poproszę i możliwość umieszczania kontaktu kilku grupach smile.gif
sn0wman
tylko czy po zmianie sposobu wyświetlania listy kontaktów będzie możliwość przełączania się po między 'drzewkiem' a 'listą' ??? bo strasznie mnie to irytuje, jeszcze nie spotkałem się z programem który umożliwiałby w tej gestii konfigurowalność - drzewko - jest w wpkontakcie, tlenie, mirandzie, psi, jajc'u, lista + zakładki - gg, konnekt !!! czy nie dało by się tak zrobić, żeby kontakty były przyporządkowane do różnych grup, ale w zależności od ustawień wyświetlane [na liście z zakładkami (na górze)or(z boku)]or(w drzewku) ???
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.