Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Problem z AutoAway
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
Morda
Hello,
w ustawieniach mam zakladke Uzytkownik, a tam pole Logowanie: AutoAway po xxx sekundach. Ustawilem sobie 180 (czyli 3min). Mijaja te 3min, Konnekt zmienia status na Zaraz Wracam i od razu na Dostepny. Nie dotykam kompa, nic nie ruszam. Wg mnie status powinien zmienic sie na Dostepny dopiero jak cos zrobie, a on od razu sam sie zmienia.. Bug czy tylko ja mam problem??

Pozdr - Morda
Lukas77
SZUKAJ - TO NIE BOLI...
http://www.konnekt.info/forum/viewtopic.ph...hlight=autoaway
Morda
Dzieki. Szukalem po "zmiana statusu", "status", a nie po "AutoAway". Czyli problem ogolny, a nie tylko u mnie. W takim razie czekam na Fixa smile.gif

Pozdr - Morda
MiLKA
na fixa czekac nie musisz, jesli uzywasz wtyki kMigacz, to ja wylacz ;]
Morda
kMigacza nie mam i nie uzywam. Jedyne co na logike moze sie wiazac z tym AutoAwayem to K.Notify. Wylaczylem w nim powiadomienie o zmianie wlasnego statusu i AutoAway zadzialal. Pozniej wlaczylem ta opcje z powrotem i AutoAway tez zadzialal. A wczesniej nie chcial. Dziwne... Ale moze mu juz tak zostanie i bedzie ok smile.gif
W kazdym razie to moze sugerowac, ze mieszanie z ustawieniem powiadomienia o zmianie wlasnego statusu w K.Notify moze pomoc.

Pozdr - Morda.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.