Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: wtyczka 'skakania' statusu, z niewidocznego do dostepnego
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Propozycje
Maxwell
hmm, nie jestem pewien czy byla taka opcja w autostatusie power gg'owym, ale w konnekcie taka zlosliwa wtyczka bym nie pogardzil. chodzi o to, by status zmienial sie w krotkich odstepach czasowych z niewidocznego, na dostepny, co skutecznie irytowaloby osoby z listy kontaktow. :>
da sie zrobic? takie cuda juz tutaj widzialem, ze to chyba nie problem, co? ;)

pozdrowienia,
max
Olórin
Zrób sobie 2 skróty klawiszowe w k.lawie smile.gif i wysil swoje ręce biggrin.gif
Maxwell
geez, a ja sie przez tyle czasu recznie meczylem, a skroty przeciez mozna ustawic, prawda, prawda... ale musze sie pochwalic, ze opanowalem ta sztuke prawie do perfekcji. ;)
no dobra, zawsze to jakies ulatwienie.
pienio
myślę, że jak chce się u kogoś ignora, to wystarczy napisać... :/
piotr.ek
QUOTE(pienio)
myślę, że jak chce się u kogoś ignora, to wystarczy napisać... :/

Tak tez sobie pomyslalem, jak przeczytalem, o co chodzi... Jeden koles juz u mnie kasacje z listy zaliczyl ostatnio z tego powodu.
gdyby mi ktos takie cos robil to odrazu leci ignor :-) bez zadnego gadania :-) a jakbym jeszcze gral i bym musial przez to wyjsc to chyba bym sie do tego kogos przeszedl :-) [ jak mieszka blisko ] ^^
Maxwell
bla, bla, bla. :P
piotr.ek
QUOTE(Maxwell)
bla, bla, bla. tongue.gif

Trol...
Hayden
QUOTE(piotr.ek)
QUOTE(Maxwell)
bla, bla, bla. tongue.gif

Trol...

Nie karmić trolla tongue.gif
case
QUOTE(Hayden)
Nie karmić trolla tongue.gif

jeb*c trolla! ...yy, z reszta po co ja sie wogule odzywam :?
lhs
QUOTE(Hayden)
QUOTE(piotr.ek)
QUOTE(Maxwell)
bla, bla, bla. tongue.gif

Trol...

Nie karmić trolla tongue.gif

Hayden - coś pisałeś o nabijaniu postów...
arkadyjczyk
Ja tam takiej wtyczki nie potrzebuję. Mandrake na routerze u mnie w pracy jakimś cudem rozłącza połączenie z siecią w odstępie około minuty. I już chyba prawie z każdej listy jestem przez to wyrzucony. Ja byłbym jednak za tym, aby można było takiego delikwenta co mu się ciągle zmienia status nie tyle zignorować, co zablokować wyświetlanie zmian statusu przez k.notify.
case
QUOTE(arkadyjczyk)
Ja byłbym jednak za tym, aby można było takiego delikwenta co mu się ciągle zmienia status nie tyle zignorować, co zablokować wyświetlanie zmian statusu przez k.notify.

to chyba jest [a jak nie, to powinno byc] w ToDo kNotify, bo byla ta sprawa juz walkowana na forum ... przydaloby sie bez watpienia !
Puma
Koniecznie jest potrzebne ignorowanie zmian statusów, niektórzy lubią się bawić tym :evil:
po co ignorowanie statusow? ignor na numer odrazu...
Puma
QUOTE(arct!c)
po co ignorowanie statusow? ignor na numer odrazu...


Po to żeby dalej z daną osobą móc konwersować, to nie powód do ignora na numer, jednym się podoba gdy skacze im opis na statusie a innym nie.
case
QUOTE(arct!c)
po co ignorowanie statusow? ignor na numer odrazu...

boshh... chce miec kogos na liscie [powiedzmy, z koniecznosci np.] ale nie interesuja mnie zmiany jego statusow [i opisow] zwlaszcza, gdy sa uciazliwie czeste... ignor to chyba nie zawsze jedyne/najlepsze rozwiazanie... :roll:
piotr.ek
Zeby to bylo niezalezne od tego kogos, zeby nie mial on na to wplyw - wtedy moglbym pokusic sie o kombinowanie specjalnie dla niego i wylaczanie informowania o zmianie statusu itp. Jesli ktos robi to specjalnie i z premedytacja - tylko usuniecie z listy, widac nie dorosl jeszcze do internetu.
Maxwell
chlopaki, bez nerwow. skakanie statusami to dla mnie zwykla zabawa - a wy traktujecie to smiertelnie powaznie. jesli komus to przeszkadza uprzejmie daje mu "nie pokazuj statusu" i nie ma sprawy, nikt sie nie zlosci. zreszta - wyluzujcie nieco.

a z tym trolem to lekkie przegiecie. pojecie 'trolostwa' znam, bo na gry-online.pl tez swego czasu ludzie sie tym slowem bawili, ale juz im sie znudzilo. moje "bla, bla, bla :P" [wazne: Z USMIECHEM NA KONCU!] bylo tym wszystkim, co napisalem w poprzednim akapicie - ale zawarte w trzech slowach. czasami krotkie slowka sa trafniejsze niz pisanie na kilkaset linijek, tylko po to, by udowodnic jakim to sie inteligentem nie jest.

powiem jeszcze, ze mi osobiscie skakanie statusami innym osob w zadnym wypadku nie przeszkadza - jesli ktos sie robi dostepny, lub cos pisze, miga mi tylko ikonka w trayu, bez zadnych powiadomien na ekranie.

pozdrowienia,
maks
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.