Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: nie wiem czy to blad
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
Qiub
a wiec , sora za nowy topic itp bleble smile.gif
mam wylaczone opisy tylko dla znajomych, mam tez wlaczone odbieranie wiadomosci od osob spoza listy , ale dochodza do mnie wiadomosci od osoob spoza listy tylko wtedy gdy sam jestem polaczony z serverem gg , w momencie gdy jestem niedostepny wiadomosci nie dochadza :S
pliss help

:cry:
lhs
QUOTE(Qiub)
w momencie gdy jestem niedostepny wiadomosci nie dochadza

POWAŻNIE????????
piotr.ek
QUOTE(lhs)
QUOTE(Qiub)
w momencie gdy jestem niedostepny wiadomosci nie dochadza

POWAŻNIE????????

Autorowi chodzilo pewnie o to, ze serwer nie zapisuje wiadomosci, ktore ktos do niego wyslal, gdy byl niedostepny... Ale na to nic sie chyba nie poradzi. Najczesciej szlag trafia te, w ktorych ktos wstawia linki, ale zdarza sie, ze i inne gdzies znikaja.
pienio
parabola rzutu ukośnego jednoznacznie wskazuje cel - kosz.

EDIT: o przepraszam.. widzę że ktoś dojrzał prawdziwego sensu tego posta.
zwracam honor.
lhs
Te ze słowem "tlen" na przykład... Jeszcze z "konnekt" trzeba by sprawdzić...
Olórin
To są niestety kaprysy serwerów gg, na to nic nie poradzisz sad.gif
piotr.ek
No warto jeszcze wspomniec o tym, co sie dzialo w okolicach ostatnich swiat BN i sylwestra bodajze - zapisywanie wiadomosci zostalo, jesli sie nie myle, oficjalnie wylaczone z obawy przed przeciazeniem serwerow... Ile razy mielismy do czynienia z taka niespodzianka, tyle, ze nieoficjalna - nikt pewnie nie wie :?
Olórin
QUOTE(piotr.ek)
No warto jeszcze wspomniec o tym, co sie dzialo w okolicach ostatnich swiat BN i sylwestra bodajze - zapisywanie wiadomosci zostalo, jesli sie nie myle, oficjalnie wylaczone z obawy przed przeciazeniem serwerow... Ile razy mielismy do czynienia z taka niespodzianka, tyle, ze nieoficjalna - nikt pewnie nie wie :?

Nie, oficjalnych informacji o tym nie było, natomiast po obserwacjach ktoś napisał newsa na wiadomosc.info. Mogli by przynajmniej ostrzec użytkowników że coś takiego będzie.....
piotr.ek
QUOTE(Olórin)
Nie, oficjalnych informacji o tym nie było, natomiast po obserwacjach ktoś napisał newsa na wiadomosc.info. Mogli by przynajmniej ostrzec użytkowników że coś takiego będzie.....

Pewnie masz racje... w kazdym razie byl czas przywyknac...
case
rozwiazanie dla Qiub'a jest proste - change GG to Jabber :wink:
lhs
case - może zawiążemy jakąś koalicję pro-jabberową??
case
QUOTE(lhs)
case - może zawiążemy jakąś koalicję pro-jabberową??

hEh .. nieoficjalnie, w mojej glowie dawno juz ta idea istnieje :wink:, gorzej z jej propagowaniem .. [cala nadzieja w hao i K [jako "pelnoprawnym" kliencie sieci Jabber]] biggrin.gif
pienio
imo z jabberem nie jest problem w koalicji, lecz w dostepnie do informacji.
znaczy sie chodzi mi o to ze gg sciagasz i smiga.
i poki jabber nie bedzie w miare prosty do odpalenia, to nie bedzie popularny.
osobiscie jabbera nie uzywam, ale tylko i wylacznie z lenistwa - nie chce mi sie instalowac innych progow do konfiguracji.
tak wiec czekam na pelna implementacje (czy jak to sie tam mowi) jabbera w konnekcie.
a poza tym to rozpowszechnianie konnekta tez tak niezbyt idzie, bo to nie ma obrazkow, bo to z transferem problemy, bo to cos tam.
ale... wszystko idzie w dobra (?) strone!
MiLKA
Oooo... Dobre miejsce aby przypomniec Hao o 'czarodzieju' z ktorym by sie komunikowaly wtyczki (cos w rodzaju dodawania elementow do konfiguracji, ale inaczej.. ) podczas pierwszego uruchomienia, badz po otrzymaniu specjalnej wiadomosc. Oczywiscie dla malej paczki to by bylo po pobraniu wymaganych elementow (to jest do przemyslenia). Elementy w zaleznosci od wtyczek, przekazywaly by akcje do wtyczki docelowej, np. wylacz sie (mala cholera ;o), zmien mi to, zarejestruj sie do sieci, nie loguj sie automatycznie.... Tak ja to widze i moge jedynie dodac, ze z mila checia pomoge w tworzeniu tego (sam tego nie zrobie w takiej postaci jak ja to widze, czyli z dynamicznymi elementami, choc kto wie). Hao - licze na odpowiedz
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.