Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Soundtrack Blade
Konnekt | Forum > Offtopic > Hydepark
dopalacz
Jezeli ktoś wie gdzie albo skad mozna sciagnac muze z filmu Blade to byłbym wdzieczny smile.gif :twisted:
gilek
ja to bym radził pójść do sklepu, a jeśli nie masz kasy/czasu/chęci to google albo eMule
dopalacz
Własnie na emule i na kazzie nie ma tych piosenek ... nie wykryło mi :twisted: moze znajsz jakis dobry serwer z muza z filmów ?
case
QUOTE(dopalacz)
Własnie na emule i na kazzie nie ma tych piosenek ... nie wykryło mi :twisted:  moze znajsz jakis dobry serwer z muza z filmów ?

chyba slabo szukasz, bo na mule jest na 200% [mi znalazlo conajmniej kilka sciezek do tego soundtrack'a]
gilek
ed2k://|file|Blade.-.Original.Soundtrack.-.1999.-.MP3.Full.Album.-.192kbit.ace|99579035|F0BD14ED83A692CA2BF616B684700711|/
dalej nie ma ? :]

case - niezwykła okazja... 999 postów :] gratulacje smile.gif
dopalacz
QUOTE(case)
QUOTE(dopalacz)
Własnie na emule i na kazzie nie ma tych piosenek ... nie wykryło mi :twisted:  moze znajsz jakis dobry serwer z muza z filmów ?

chyba slabo szukasz, bo na mule jest na 200% [mi znalazlo conajmniej kilka sciezek do tego soundtrack'a]


wiem tez sprawdzałem ale nie ma tej pioenki której potrzebuje ... sciagałem wszytkie tytuły ale dalej nie znalazłem tej co chcem
dopalacz
QUOTE(gilek)
ed2k://|file|Blade.-.Original.Soundtrack.-.1999.-.MP3.Full.Album.-.192kbit.ace|99579035|F0BD14ED83A692CA2BF616B684700711|/
dalej nie ma ? :]

case - niezwykła okazja... 999 postów :] gratulacje smile.gif


A mógłbys mi całego linka na emila wysłac ? bo ten nie działa sad.gif :twisted:
pienio
QUOTE(dopalacz)
QUOTE(gilek)
ed2k://|file|Blade.-.Original.Soundtrack.-.1999.-.MP3.Full.Album.-.192kbit.ace|99579035|F0BD14ED83A692CA2BF616B684700711|/
dalej nie ma ? :]

case - niezwykła okazja... 999 postów :] gratulacje smile.gif


A mógłbys mi całego linka na emila wysłac ? bo ten nie działa sad.gif :twisted:

zdaje mi się, czy naprawdę wystarczy wpisać "Blade.-.Original.Soundtrack.-.1999.-.MP3.Full.Album.-.192kbit.ace" w szukaj?
dopalacz
szukałem rozne ale nadal nie mam tej piosenki która potrzebuje
UNK
to chyba zorzumiale ze jak znalazles sundtrack i nei ma tej piosenki ktorej potrzebuje to to raczej nie jest po prostu ten soundtrack, zreszta czasami nie wszystki piosenki lecace na filmie sa na plycie, jesli jej tam nie ma to poszukaj gdzies indziej !!!! a tak wogule to jakiej pioenki szukasz ?? znasz tytul wykonawce ?? bo jak nie to tak to mozesz sobie szukac do usranej smierci.
lhs
QUOTE(UNK)
to chyba zorzumiale ze jak znalazles sundtrack i nei ma tej piosenki ktorej potrzebuje to to raczej nie jest po prostu ten soundtrack

A może dopalacz nie rozumie, że SOUNDTRACK to nie jest tytuł piosenki??
dopalacz
Szkoda mi Ciebie ... pozostawie Cie w takim przekonaniu
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.