Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: SPAMOWANIE NABIJANIE
Konnekt | Forum > Offtopic > Hydepark
dopalacz
Szukałem i nie znalazłem wiec postanowiłem stworzyć temat na którym poprostu mozna sobie postów ponabijac ... i zminic sobie w prosty sposób poprawić prestiż smile.gif ŻYCZE miłego wpisywania w koncu to jest "Hyade park" :twisted:
lhs
torn - czy nie mógłbyś kogoś na forum Konnekta zabanować??
piotr.ek
Jesli prowokacja, to wyjatkowo prymitywna (onetowi prowokatorzy maja wiecej fantazji), jesli serio, to szkoda slow... Jakkolwiek by nie bylo - temat do kosza.
lhs
Tylko, że to nie jedyna dopalaczowa prowokacja w ostatnich dniach...
dopalacz
A niby dlaczego miałbym kogo kolwiek prowokowac ... a jezeli juz to do czego miałbym prowokowac ... sam nie miałem zamiaru zbyt duzo pisac w tym temacie ale ... juz nic nie mówie. Po za tym kazdy ma własne poglady i jezeli jest to Hyde park to mozna tu pisac co sie zywnie podoba ... no chyba ze nie mam racji to juz inna sprawa ... i wiecej ... nowych tematuów nie dodam ... pozatym dobra okazja do załapania postów smile.gif :twisted: A tak nie ujmujac ale prawie wszytkie ( w wiekszoci ) Forum miały własnie takie tematy i cieszyły sie naprawde duzym powodzeniem i duza odwiedzalnościa ...a jeszcze czesciej biły rekordy postów, ale skoro wam sie nie podoba ... to wasza sprawa macie do tego prawo :twisted:
UNK
tak masz racje Forum Hyde Park jest po to aby porozmawiac o jakims dowolnym temacie, ale to nie jest normlany temat, po co nabijac sobie posty, po to zeby czuc sie lepszm, po to zeby inni zauwzyli ze udzielasz sie na forum, ale teraz spojsz na to z drugiej strony, jesli bedziesz sobie nabijal posty a nei odpowiedzial i pisal czegos sensownego stracisz na reputacji, wiec eteraz jest wybor, albo posty albo reputacja, Ty wybrales ta peirwsza droge chbya tongue.gif

a taka ciekawostka tongue.gif na epwnym forum byla sobie kilkunastoletnia dziewczyna (chyba cos kolo 13-14) pisala posty tylko po to zeby jej nic pokazal sie w sotaniej odpowiedzi, dostala zje**e od kilku osob i przestala, zrozumiala ze to co robi nei ma sensu

nie chce nikogo ponizac do dziewczyny ktora ma malo lat no ale chyba masz rozum tongue.gif
lhs
QUOTE(dopalacz)
A tak nie ujmujac ale prawie wszytkie ( w wiekszoci ) Forum miały własnie takie tematy i cieszyły sie naprawde duzym powodzeniem

To może wróć na tamte prawie wszystkie - i wszyscy będą zadowoleni.

QUOTE(dopalacz)
pozatym dobra okazja do załapania postów

torn - ja z przyjemnością przekażę 200 własnych postów na pewne konto - może to pomoże... Jest taka opcja??
dopalacz
Myslisz ze chodzi o moje posty to jestes w błedzie ... mi to zwisa poprostu chodzi o zabawe ... wyminami pogladów ja koncze z tym TEMATEM miłego pisania @LL
piotr.ek
Konnektowe forum zyczy dopalaczowi zabawy milej i przyjemnej! laugh.gif (mam nadzieje, ze trafilem z kolorami)

Załączniki

lhs
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Lukas77
Kolega już na początku jak zabrał głos... to jakoś nie mógł trafić... może jak mu Torn da "Konnekted People" to się uspokoi... ;-)
pienio
QUOTE(dopalacz)
(...) sam nie miałem zamiaru zbyt duzo pisac w tym temacie (...)

już wystarczająco dobrze poznaliśmy dopalacza w innych tematach.
btw - już chyba wiem skąd ten nik... :/
Sahasrara
Proponuję:

1. Wywalić "dopalacza"
2. Zrobić Olórina moderatorem - przy okazji czytania forum mógłby kasować nieco takich śmieci jak ten wątek i wiele innych - a reszta użytkowników, która nie siedzi na forum wyłącznie po to żeby nabijać sobie posty, napewno by doceniła oszczędności na cennym czasie.
Aule
Z 1 sie zgadzam, ale co do drugiego to bym miał małe wątpliwości :wink: (żart) Drugie też całkiem sensowne, bo Olórin troche czasu na forum spędza. Patrząc kategoriami dopalacza, to on co najmniej modera, jak nie admina powinien dostać :wink: . Może dodatkowo zwiekszyć ilość postów potrzebnych, aby mieć status zaawansowani?? Dopalacz jest coraz bliżej tej magicznej granicy 80, a jeszcze nic sensownego napisał. Ja proponuje coś koło 200. Wszyscy, którzy sie naprawde udzielają, już chyba tą magiczną granice przekroczyli.
arkadyjczyk
Ja się tak zastanawiam, co będzie jak dopalacz dostanie status zaawansowany i ktoś zwróci się do niego z pytaniem. Obawiam się, że się zlęknie i nigdy może już pytania z siebie nie wydać biggrin.gif
pienio
QUOTE(arkadyjczyk)
Ja się tak zastanawiam, co będzie jak dopalacz dostanie status zaawansowany i ktoś zwróci się do niego z pytaniem. Obawiam się, że się zlęknie i nigdy może już pytania z siebie nie wydać  biggrin.gif

myślę, że jeżeli poświęci pięć minut na zapoznanie się z dosłownie trzema postami dopalacza, to odpuści sobie pytanie go o cokolwiek.
w ogóle te zaawansowania to sa niefajne. wystarczy dosłownie troszkę przejrzeć forum, by zorientować się kto jest kim.
i jak nic olórin jest moderatorem smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.