Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: ZAGADKA
Konnekt | Forum > Offtopic > Hydepark
lhs
Czym się różni komunikator Konnekt od forum Konnekta??



W Konnekcie można dać komuś bana. Czyli ignora.
Na forum, niestety, nie...
dopalacz
od zawsze to było wiadome zadajesz zagadki jak bys sie taplał w brodziku intelektualnym
lhs
WOW!!!!!!!! DOPALACZ MI PRZYGADAŁ!!!!!!!! SPAŁ NIE BĘDĘ!!!!!!!!

(... i chyba zagadki jednak NIE zrozumiał - uderz w stół, a nożyce się odezwą) :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

To ja się pójdę potaplać...
piotr.ek
W ten sposob lepiej nie bedzie na pewno :? I tak wszyscy wiemy, jak jest, wiec niech se dopalacz nabija posty, poki moze... cierpliwosc moderatorow tez ma swoje granice pewnie wink.gif Kazde forum predzej, czy pozniej przyciaga takie wynalazki - widocznie nasze powoli przestaje byc underground'owe i 'elite only' tongue.gif (czytaj: plebs wali dzrzwiami i oknami) Nie ma co sie wdawac w bezsensowne klotnie, zreszta bron juz zostala wycelowana... wink.gif

Załączniki

lhs
QUOTE(piotr.ek)
cierpliwosc moderatorow tez ma swoje granice pewnie

Tylko gdzie się oni schowali??
piotr.ek
QUOTE(lhs)
Tylko gdzie się oni schowali??

Szczerze mowiac dopalacz na razie jest tylko wukurzajacy. Ja bym go jeszcze nie usunal, co najwyzej zablokowal konto na jakis tydzien-dwa smile.gif
dopalacz
chciałbym was uswiadomić o tym, że Forum jest to jezna z rozywrek w tym szarym internecie smile.gif i czy ja bede miał postów 300 czy 30 to dla mnie bez róznicy a wy sie przyklejiliscie do mnie jak byscie byli niwiadomo kim i nie wiadomo jak sie na wszytki znali ... popatrzcie czasem nato zoboku ... moze jakas refleksja się wam nasunie ... :twisted:
piotr.ek
Patrzymy na to z boku i wyjsc z podziwu nie mozemy - gdzie ty sie uchowales?! To nie jest forum stworzone 'just for fun'. Jego glowna tematyka jest jedna, a ty, jak na razie, nic konkretnego nie wniosles. Pieprzysz bzdury jak poparzony o wszystkim, tylko nie o tym, o czym powinienes. Powtarzasz to, co wszyscy dawno wiedza i zostalo juz napisane, dopisujesz sie w zapomnianych watkach... Zmien siebie (ktos tak spiewal niedawno) albo podworko.
pienio
QUOTE(dopalacz)
chciałbym was uswiadomić o tym, że Forum jest to jezna z rozywrek w tym szarym internecie smile.gif (...)

naprawdę? zawsze myślałem, że forum jest miejscem wymiany konstruktywnych treści na konkretny temat. ten, którego konkretne forum dotyczy.
ale dzięki za uświadomienie. czuję się lepszy. buziak!
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.