Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Prośba o dobry plugin sms
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
Mick
Hej,
od jakiegoś czasu kiedy to zainstalowałem nową wersje konnekt oraz z aktualizacjami nie dzialaja mi barmki sms idei a miastaplusa takze nie. W idei pobiera obrazek ale potem mowi ze blad jakis. Jesli ktos ma poprawnie dzialajacy plik wtyczki to bylbym wdzieczny za przeslanie mi.
Mick
Dodam jeszcze ze mbox tez nei dziala. Sprawdzalem teraz nawet z najnowszymi aktualizacjami - wywalilem stare pliki (plugin sms oraz folder sms) i pobralem nowe i takze nei dziala. Z mbox mam tak ze niby wysyla wolno ale nie dochdza smsy.
lhs
Dużo o mBox'ie było tutaj: http://www.konnekt.info/forum/viewtopic.php?t=1706
Mick
Mbox jak mbox ale aby zwykla bramka nie dziala? miasto plusa wyskakuje komunikat: nie moglem odczytac listy wiadomosci czy cos takiego. Wiec zadna mi potrzebna bramka nie dziala. lipa.
Aule
Skonfigurowałeś bramki w ustawieniach??

PS.Polecam uzywać Edytuj( prawy górny róg postu)
shw
moze do niedzieli wypuszcze wersje miasta plusa z mozliwoscia wysylania z opoznieniem (o okreslonej godzinie, dniu), o ktorym mowilem kiedystam. obacze jak bedzie u mnie z czasem i checiami...
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.