Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Ikonka konnekta w toolbarze
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Propozycje
cRoMo
Kazda ikonka w toolbarze po jednokrotnym kliknieciu wywoluje domyslna funkcje. Proponuje, aby ikonka konnekta (zawiarajaca menu z odwiedzaniem stron/pomocy, itd.) domyslnie wywolywala okienko 'O programie ...'. Bedzie abrdziej logicznie biggrin.gif
cRoMo
A skoro jestesmy juz przy ikonkach: ikona 'sloneczka' (TM tongue.gif ) powinna podczas laczenia "mrugac" takze na toolbarze, nie tylko w tray'u.
hao
HAHA i mryga! Tylko (oczywiście) na XP...
Nidgy nie udało mi się dojść o co chodzi, ale toolbar (na nie-XP) traktując ikonki jako półprzezroczyste, zamiast usunąć poprzednią, nakładał na nią nową... W efekcie migania nie widać...
Ale spróbuj podczas łączenia zasłaniać/odsłaniać toolbar jakimś innym oknem... Zobaczysz że defacto miga smile.gif
cRoMo
Faktycznie, mruga biggrin.gif Ehh te windowsy ... ale moze ktos wie jak to poprawic ? Interesowales sie moze tymi listami i grupami dyskusyjnymi o ktorych pisalem w jednym, z postow na forum?

QUOTE
Proponuje, aby ikonka konnekta (zawiarajaca menu z odwiedzaniem stron/pomocy, itd.) domyslnie wywolywala okienko 'O programie ...'

No a co z ta domyslna ikonka ?
hao
[quote]Interesowales sie moze tymi listami i grupami dyskusyjnymi o ktorych pisalem w jednym, z postow na forum?[/quote]

Korzystam z http://groups.google.com/ i zazwyczaj znajduje odpowiedź na nurtujące mnie pytania smile.gif

[quote]No a co z ta domyslna ikonka ?[/quote]

Już zrobiłem smile.gif Będzie w następnej wersji...[/quote]
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.