Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Ineternetowe Radio w K
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Propozycje
Yasiu87
To mój pierwszy post wink.gif choć z K korzystam już troche czasu... i mam (chyba) dobry pomysł żeby K przy pomocy jakiejś wtyczki mógł wysyłać sygnał audio po sieci/necie... i nie chodzi mi o radio z winampa ( ble tongue.gif ) tylko o sygnał z foobara wink.gif dałoby rade?
Olórin
QUOTE(Yasiu87)
To mój pierwszy post wink.gif choć z K korzystam już troche czasu... i mam (chyba) dobry pomysł żeby K przy pomocy jakiejś wtyczki mógł wysyłać sygnał audio po sieci/necie... i nie chodzi mi o radio z winampa ( ble tongue.gif ) tylko o sygnał z foobara wink.gif dałoby rade?

Sygnał z foobara ? wiem że jest wtyczka foo_outcast czy jakoś tak kompatybilna z Nullsoftowym ShoutCastem....

Powracając do wątku: jaki sygnał audio ? jaśniej opisz o co ci chodzi. Sygnał z kSound(laugh.gif) ?
koledze chyba chodzi o normalne radio jak masz w winampie ( CTRL + L ) :-) fainie by bylo miec taka wtyke :-)


przy okazji jak sie slucha radia w FOOBARZE ? biggrin.gif
Yasiu87
chodzi właśnie o taki sygnał jak daje winamp tylko żeby szedł z foobara przez konnekta i do sieci wink.gif
case
QUOTE(Yasiu87)
chodzi właśnie o taki sygnał jak daje winamp tylko żeby szedł z foobara przez konnekta i do sieci wink.gif

hmmm... probuje rozkminic na rozne sposoby do czego moze sie tu Konnekt przydac, ale na nic sensownego nie wpadlem... :roll:
Sija
QUOTE(case)
QUOTE(Yasiu87)
chodzi właśnie o taki sygnał jak daje winamp tylko żeby szedł z foobara przez konnekta i do sieci wink.gif

hmmm... probuje rozkminic na rozne sposoby do czego moze sie tu Konnekt przydac, ale na nic sensownego nie wpadlem... :roll:


ja szczerze mowiac tez nie, ale wtyczka, ktora by hapsala streaming z podanego URLa bylaby przyjemna ;>
Yasiu87
Kwestia używania... tj. Konnekta włączam jak chce mieć kontakt z ludźmi... a czasami przydaje sie np. puścić komuś piosenke wink.gif a K w tym momencie ma pole do popisu by wg. mnie ta wtyczka byłaby popularna i użyteczna. Dobrze by było żeby ten sygnał można było wysyłać na zasadzie p2p do jednej osoby (prywatna audycja [; ) i w jednej wtyczce rozmowy głosowe i radio wink.gif
Puma
Rodzaj prywatnego radia ... ciekawa rzecz, ja bym chętnie to widział w K smile.gif Przechwytywał by dźwięk z WinAmpa i podawał dalej lub lepiej do wyboru z różnych źródeł 8)
gilek
a to się chyba bardzo wiąże z rozmowami głosowymi :roll:
Yasiu87
wiąże sie i to bardzo wink.gif wg. mnie powinna być taka wtyczka smile.gif sam nie umiem programować więc zostawiam pole do popisu magistrom [;
frugo
mi sie bardzo podoba ten pomysl, btw. mam wrazenie, ze niektorzy mysla, ze chodzi o sluchanie radia internetowego przez konnekt, a dla pomyslodawcy o to, zeby stworzyc wlasna dzieki ktorej puszczana muzyka z foobara bedzie slyszana pod jego ip kiedy konnekt z ta wtyka bedzie wlaczyony
PoGoWieC
Świetny pomysł gdybym umniał to bym sam taką wtyczke napisał :roll:
_menic_
ale dla wiekszosci/mniejszosci (NAT) mało przydatne sad.gif
atol
bradzo fajne pomysł mi jednak bardziej by posaołało by np: w faworkach/kpilocie2 można było dodać url do radyjka i by sobie grało
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.