Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Pierwsze uruchomienie nowej wersji - okno dialogowe
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
cRoMo
Podczas pierwszego uruchomienia nowej wersji wyskakuje okienko z informacja o beta testingu, waznosci danej wersji itp. Jest jednak blad, bo w tym okienku, w "belce" tytulowej mialem dziwne krzaczki (cos w stylu "tekst ([%s] tekst, tekst [%x] tekst"). Czy inni tez tak maja? Niestety nie moglem przywrocic bledu - musialbym nadpisac starsza wersja, uruchomic, nadpisac nowa i dopiero, ale starszej wersji nie mam na dysku, a w sieci nie udostepniasz hao. Proponuje jednak, abys umiescil juz na stronie przynajmniej jedna wersje wstecz biggrin.gif.
hao
To błąd, który już poprawiłem...

Nie zauważałem go, dopóki nie uruchomiłem konnekta na w98 ...

Co do poprzednich wersji, to problem jest taki, że i tak najczęściej nie zadziałają bo kończy im się ważność smile.gif ...

Może będę udostępniał poprzednie wersje przy wymianie wersji...
cRoMo
QUOTE
To błąd, który już poprawiłem...

Ok biggrin.gif

QUOTE
problem jest taki, że i tak najczęściej nie zadziałają bo kończy im się ważność

Hmm ... no faktycznie.

QUOTE
Może będę udostępniał poprzednie wersje przy wymianie wersji

No przydaloy sie, zawsze waznosc jeszcze troche jest po opublikowaniu nowej wersji, a w takich przypadkach, jak ten, poprzednie wersje sie przydadza.
hehe zawsze mozna zmienic date zegara systemowego smile.gif i dziala perfect.. biggrin.gif
hao
Tylko ciiiho smile.gif)
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.