Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: KTransfer a inne wtyczki
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Wtyczki > @dev
Olórin
Proste i konkretne pytanie: Czy kTransfer udostępnia api dla innych wtyczek do wysyłania plików? Myślałem nad zastosowaniem MT_FILE ale nie mam pojęcia jak się do tego zabrać :/
MiLKA
Tworzenie spreparowanej wiadomosci jest nawet proste, problem moze byc jedynie z odpowiednim wyslaniem je do wtyczki. Dodatkowe parametry odnosnie pliku podaje sie poprzez funkcje SetExtParam (pierwszy parametr to jest element ext z cMessage*, identyfikator dodatkowego pola (MEX_*), wartosc).

Prosba do Hao, moze by stworzyc podforum odnosnie samego zagadnienia programowania z wykorzystaniem API konnektowego, bo to nie jest zbyt dobre miejsce (w moim odczuciu oczywiscie)
Olórin
QUOTE(MiLKA)
Prosba do Hao, moze by stworzyc podforum odnosnie samego zagadnienia programowania z wykorzystaniem API konnektowego, bo to nie jest zbyt dobre miejsce (w moim odczuciu oczywiscie)

Popieram, ale moderatorzy musieli by utrzymywać tam porządek, aby nie było tam tematów "jak włączyć emoty" albo "opisy pod kontaktami" 8)

Powracając do wątku, faktycznie są te MEX_*, coś mi sie wydaje zę bede musiał przejrzeć źródła kTransfer'a smile.gif. Ale pytanie zostaje nadal otwarte wink.gif
hao
kTransfer niestety API nie udostępnia... MT_FILE służy tylko do informowania o nadejściu nowego pliku, lub organizacji wpisów w historii...

Kiedyś na pewno będzie udostępniał, choćby ze względu na transfer danych w kJabber...

Co do forum, @Dev jest jak najbardziej forum dla konnektowych developerów. Kto i co tu pisze, to już inna sprawa.. Przydałby się w sumie jakiś dodatkowy moderator...
Sahasrara
Proponuję Olórina.
piotr.ek
QUOTE(Sahasrara)
Proponuję Olórina.

Jestem sklonny sie zgodzic wink.gif
lucas_mcs
ten zgrzybiały staruch?
jasne ze tak! :wink: :wink: laugh.gif

edit: widzisz olóś, setny mój post poszedł dla ciebie biggrin.gif biggrin.gif
UNK
jestem za ;D:P
arkadyjczyk
A tak bardziej zgodnie z tematem, to czy nie dałoby się zrobić, aby wiadomość o dostarczeniu przesyłki wyświetlana przez kNotify nie znikała, tylko wymagała kliknięcia. Mam automatyczne odbieranie włączone i nawet nie wiem czy ktoś mi coś wysłał. A najlepiej jakby po kliknięciu otwierał się katalog z plikiem lub chociaż to okienko transferu.
Hayden
Uuu kTransfer nie udostepnia API? to szkoda, czyli rozumiem nie nici ze screenmakera, tak?

Pozdrawiam
hao
Nie no... API zawsze przecież można dorobić biggrin.gif
Olórin
QUOTE(Hayden)
Uuu kTransfer nie udostepnia API? to szkoda, czyli rozumiem nie nici ze screenmakera, tak

Jak dla mnie to screen maker jest z założenia dodatkiem do GGImage biggrin.gif kTransfer to bonus
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.