Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: kAway i jego błędy
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Wtyczki > @dev
SlashBeast
Po zmieszanu Slackware z Źle napiszanym i skompilowanym jaju SlaXa mój LinuX zakąńczył żywoto, narazie mam Win98SE no i teraz mam problem, mam najnowszą wersje kAway i gg.dll v1.2.15.0 i jak odpalam kAway to wszysko od, z tlena, jabbera, ICQ, MSN, Yahoo i AIM wiadomości dochodzą ok, ale jak ktoś napisze coś do mnie na GG jak mam kAway ON to odrazu wywala error! Crash konnekta itp. coś z M$ Visual C++ Runtime... zobaczcie screna.


---------
Polly wants a cracker :wink:

Załączniki

piotr.ek
No szefie, przykre, jak kazdy error, ale mogles to wrzucic do watku o K.Away wink.gif Balagan sie robi...
SlashBeast
heh, pewnie jak będe miał Runtime to ta "zaraza" przejdzie... Pilne poszukuje Microsoft ® C Runtime Library, v. 6.0.8337.0 może być starsza/nowsza wersja
piotr.ek
QUOTE(SlashBeast)
heh, pewnie jak będe miał Runtime to ta \"zaraza\" przejdzie... Pilne poszukuje Microsoft ® C Runtime Library, v. 6.0.8337.0 może być starsza/nowsza wersja

Te biblioteki to ty masz, nie martw sie. Problem pewnie w samym K.Away, zreszta nie u ciebie jednego takie (i inne) bledy przy uzywaniu tej wtyczki wyskakuja (sam dzisiaj mialem 3 zwiechy K) Swoje boje z K.Away opisuj jednak tutaj: http://www.konnekt.info/forum/viewtopic.php?t=1483
SlashBeast
Jupi biggrin.gif, więc tak pobrałem sobie psi-0.9.2-test1-win i wywaliło że brak pliku "msvcrtd.dll" więc z http://www.dll-files.com/ pobrałem go i PSI działą no i kAway też biggrin.gif, Sija powinien napisac że wymaga msvcrtd.dll do poprawnego działania...

---
Topic do zamknięcia
Olórin
Z tego co wiem dll'e z końcówką d to wersje debug....
SlashBeast
To że ten kAway się sypie to nie moja wina... widać po jego Errorach!:
Wystąpił wyjątek krytyczny

Critical structured Exception "Access Violation" occured at adress 0x7C0105F5 in the main Thread.
Ex parameters: [0x01] [0xEA]

inIM: 10133(0xa2990 , 0x1)(30B) [Konnekt Notify->wXP UI]

Stack trace:
.000105F5 _get_sbh_threshold+0x000001F5 [MSVCR70_7.0.9466.0]
.0000C029 modf+0x0000262F [MSVCR70_7.0.9466.0]
.00002614 [K.AWAY_0.1.2.4]



Nastąpi zamknięcie programu!
Nic dodać nic ująć
piotr.ek
Czy tobie tak ciezko zrozumiec, ze o K.Away jest juz watek, w ktorym opisywane i wklejane sa bledy? Podalem ci linka, czy to za malo?
Sija
do kosza
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.