Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: K.Away pytania i propozycje
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Propozycje
bysiu
Właśnie sobie ściągnołem tą wtyczkę.
propozycje:
zamiast pisać "/away" lub "/back" fajnie by było gdyby można było ustwaić skróty "/a" i "/b" smile.gif
poza tym... dlaczego przykładowe wiadomości są po angielsku? ja rozumiem, że my już w łuni i w ogóle, ale uważam jednak, że "Polacy nie gęsi..." ... chyba, że mam się cieszyć, że w ogóle wtyczka w całości nie jest po angielsku smile.gif
{display} - co wyswietla ta zmienna?
{reason} - domyślam się, że ta, wyświetla to co wpisze w "Away MSG" ????
UNK
{display} jest to to jak masz kogos wpisanego na liscie kontatkow
{reason} to powod (tak jak mowiles to co wpiszesz w awayu)

hmm podejzewam ze nie znasz angielskiego i temu sa takie propozycje tongue.gif
piotr.ek
QUOTE(UNK)
hmm podejzewam ze nie znasz angielskiego i temu sa takie propozycje tongue.gif

Co nie zmienia faktu, ze do kazdej wtyczki powinien byc jakis help, czy dokumentacja... A z tego co widze, to w katalogu plugins sa tylko pliki .txt od Wapilota i Auto Statusu. Moze na http://kplugins.khrone.pl cos takiego znajdziemy w przyszlosci?
lucas_mcs
QUOTE(bysiu)
zamiast pisać \"/away\" lub \"/back\" fajnie by było gdyby można było ustwaić skróty \"/a\" i \"/b\" smile.gif

to moze byc mylace bo w przyszlosci napewno bedzie wiecej takich komend. nie moze byc zbyt duzych skrotow myslowych. mozesz ustawic skrot do awaya w k.lawie
Olórin
Można by w k.Lawę wbudować obsługe komend (lub osobna wtyczka). Wtyczki rejestrują komendy (np /away) a w k.Lawie są ustawienia aliasów biggrin.gif
KV109
Jak na razie k.away powinien nie wywalac K przy co drugim wlaczeniu trybu away :] Potem mozna dodawac jakies inne bajery...
bysiu
UNK napisał:
[quote]
hmm podejzewam ze nie znasz angielskiego i temu sa takie propozycje [/quote]

ja sobie jakoś jeszcze radzę z angielskim, ale musiałym to dla ludzi liście kontaktów przepisać na polski smile.gif ... jakby domyślnie było po polsku, to bym nie musiał się bawić w tłumaczenie smile.gif[/quote]
MiLKA
QUOTE(piotr.ek)
Co nie zmienia faktu, ze do kazdej wtyczki powinien byc jakis help, czy dokumentacja... A z tego co widze, to w katalogu plugins sa tylko pliki .txt od Wapilota i Auto Statusu. Moze na http://kplugins.khrone.pl cos takiego znajdziemy w przyszlosci?

napewno sie takie cos pojawi, jest to w planach po pelnym starcie serwisu (czyli jakos na dniach). Dodatkowo bedzie jeszcze jeden (moze wiecej) dodatkow ulatwiajacych tworzenie dokumentacji/pomocy (z tego co sie orientowalem, to chyba tylko w jednym miejscu widzialem podobny dodatek)
UNK
bysiu a po to co tlumaczyc, to jest tylko przyklad, przeciez moza samemu cos wymyslec, jakis fajny tekscik czy cos w tym rodzaju, nie trzeba odrazu robic wszsytkiego tak jak jest w oryginale
piotr.ek
Cool smile.gif Jeszcze tylko odpowiedni link w konfiguracji kazdej wtyczki i bedzie ok.
zimaq
to ja bym prosił o jedno małe udogodnienie w kolejnej wersji k.away'a
taką ikonkę w toolbarze jak ma np. olew.k'a żebym widział czy akurat mam włączone k.away czy nie jak tylko spojrze na okno główne (skleroza... tongue.gif ) wł. -> wcisniety guzik, wył - normalny guzik smile.gif
mam nadzieje że wyraziłem się w miare jasno
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.