Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: "Domyślne" w wygladzie...
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Propozycje
kayakash
Moim zdaniem całkiem przydatne byłoby umieszczenie przycisku "domyślne" w ustawieniach wygladu konekta pozwalającego na powrócenie do domyślnych kolorów okna dialogu/kontaktów/etc. Przyznam sam, że nie bardzo się na tym znam, ale wydaje mi się, że nie powinno sprawić większego trudu dodanie tegoż udogodnienia.
hm... z co za problem standardowy wyglad zapisac jako styl i jak chcesz powrocic do domyslnych to wchodzisz i ustawiasz ten styl :-) to bylo by z wygladem :-)
Sahasrara
Słuszna uwaga. Taki przycisk jest zawsze wygodniejszy niż wcześniejsze zapisywanie domyślnego stylu. Napewno by to pomogło początkującym użytkownikom itp.
[Lu]Q.Z
... i zachecilo ludzi do "eksperymentow" z wygladem... wtedy zawsze maja kolo ratunkowe... popieram dodac do kEasy (chociaz nigdy wtyczki nie widzialem, i nie wiem na jakiej zasadzie dziala)

Pozatym moznaby dodac kEasy jako jedna z opcji instalacji, jako "pomocnik dla poczatkujacych"
jareq
QUOTE(arct!c)
hm... z co za problem standardowy wyglad zapisac jako styl i jak chcesz powrocic do domyslnych to wchodzisz i ustawiasz ten styl :-) to bylo by z wygladem :-)

QUOTE(Sahasrara)
Słuszna uwaga. Taki przycisk jest zawsze wygodniejszy niż wcześniejsze zapisywanie domyślnego stylu. Napewno by to pomogło początkującym użytkownikom itp.

A no co fakt to fakt jako poczatkujacy uzytkownik sam sie na to "nadziałem" zaczełem kombinowac i potem nie wiedziałem jak powrocic do domyślnych ustawień :| nie pomyslałem zeby najpierw zapisac to w takiej formie jak jest - skoro nie przycisk to mozna by choiaz umiescic tam np. taka informacje ze: aby powrocic do ustawien domyslnych nalezy przed jakąkolwiek zmiana zapisac ten styl ...
Aule
kEasy to wtyka dzięki której poznałem interfejs k. Niestety mozliwośći jej sa ograniczone, gdyż zasada jej działania opierała się na ukrywaniu akcji (kontolek), ale niektóre kontrolki nawet nie są nazwane, więc nie można ich ukryć. Przynajmniej na moim poziomie nie wiem jak to rozwiazać. Hao kiedyś coś mówił o dodaniu do K, czegoś podobnego do kEasy, mianowicie, czegoś ukrywającego niekóre funkcje, żeby poczatkujący user nie mógł popsuć. Miało to byc chyba w progsa wbudowane + jakiś wizard do szybkiego ustawiania progsa.
kayakash
Może tylko dopiszę o co mi chodzi, bo co niektórzy chyba mnie nie zrozumieli i odbiegają od tematu. Nie interesują mnie żadne dodatkowe wtyczki (ni kEasy, ni nie wiem co tam jeszcze...) a jedynie przycisk "domyślne" w ustawieniach wyglądu w konekcie. Nic wiecej...
Olórin
Najprościej byłoby wrzucić na centralke styl z domyślnymi ustawieniami wink.gif
jareq
QUOTE(Olórin)
Najprościej byłoby wrzucić na centralke styl z domyślnymi ustawieniami wink.gif

i chyba mamy problem z głowy.... biggrin.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.