Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: "Wcinanie txtu" | Auto Away | linki + emoty
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
kayakash
Co poradzić na następujące problemy:

1. Gdy mam wtyczke kIEview ON (+skórka Kiss) to każda przychodząca wiadomość powoduje "wcinanie" wcześniej napisanego przeze mnie txtu w oknie dialogowym i zmusza do "kolejnego podejścia" - pisania na nowo...
2. Gdy mam włączoną opcję Auto Away po "X" s. to (prawdopodobnie) K.notify powoduje zmianę statusu z "zaraz wracam" na "dostępny" przy każdej otrzymanej wiadomości (co czasem powoduje, że moi znajomi mają wrażenie, że odbieram otrzymane od nich wiadomości i nie odpowiadam na nie). Szukam możliwości "pogodzenia" tej wtyczki z funkcją Autoaway...
3. KiEview powoduje, że każdy link otrzymany otwiera się domyślnie w IE (mam osobisty uraz do tej przeglądarki) zaś po wybraniu PPM z menu (bodajże) otwórz w domyślnej otwiera mi sie w Operze (czyli domyślnej przeglądarce systemu) . Nie można zrobić by zawsze otwierał się w przeglądarce ustawionej w systemie jako domyślnej ?
4. No i ostatnie pytanie w sumie najmniej ważne. Chciałbym móc kożystać z wtyczek "img" i z emotikon ale bez konieczności jednoczesnego korzystania z wtyczki kIEview (jako, że powoduje ona wcześniej wspomniane niedogodności)...
lucas_mcs
1. zabardzo nie kumam o chodzi? znika ci to co piszesz w danej chwili jezeli ktos cos doc ciebie wysle?

3. narazie nie da sie zrobic, bylo na forum SZUKAJ!
4. nie da sie.
Sahasrara
QUOTE(kayakash)
1. Gdy mam wtyczke kIEview ON (+skórka Kiss) to każda przychodząca wiadomość powoduje \"wcinanie\" wcześniej napisanego przeze mnie txtu w oknie dialogowym i zmusza do \"kolejnego podejścia\" - pisania na nowo...


Wersja zwykła czy +Shineblu? Nie rozumiem za bardzo problemu, może screenshot?
kayakash
Już tłumaczę biggrin.gif :

Okno rozmowy/dialogu dzieli się na 2 części.
1. Część, w której widzimy przebieg prowadzonej rozmowy z wiadomościami przychodzącymi i wysłąnymi przez nas.
2. Część, w której to piszemy txt, który to zamierzamy później wysłać po przez wciśnięcie klawisza ENTER i to jest ta część okna, o której mówiłem. Otóż, gdy piszę jakąkolwiek wiadomość w tej części okna to napisana treść ulega "wyparowaniu/zniknięciu" przy każdorazowym przyjściu wiadomości w oknie "nr1". Ma to miejsce tylko i wylacznie, gdy mam uruchomione kIEwiev...

Hej jeśli teraz ktoś nie zrozumiał, to nie poradze (a screeny nie pomogą). Ktoś to spotkał sie z czymś takim będzie wiedział o co chodzi...
Sahasrara
Oo, ciekawe. To napewno nie jest winą mojego stylu... (któremu zresztą przydałby się facelifting, po co ja dałem ten obrazek w png??)
UNK
QUOTE(kayakash)
1. Gdy mam wtyczke kIEview ON (+skórka Kiss) to każda przychodząca wiadomość powoduje \"wcinanie\" wcześniej napisanego przeze mnie txtu w oknie dialogowym i zmusza do \"kolejnego podejścia\" - pisania na nowo...

To raczej malo mozliwa rzecz, przeciez wtyczka kIEview ma kontrolke tylko w gornej czesci okna, wiec nei ma nic wspolnego z dolna (chyba sie nei myle)

QUOTE(kayakash)
2. Gdy mam włączoną opcję Auto Away po \"X\" s. to (prawdopodobnie) K.notify powoduje zmianę statusu z \"zaraz wracam\" na \"dostępny\" przy każdej otrzymanej wiadomości (co czasem powoduje, że moi znajomi mają wrażenie, że odbieram otrzymane od nich wiadomości i nie odpowiadam na nie). Szukam możliwości \"pogodzenia\" tej wtyczki z funkcją Autoaway...

prawda zdaza sie takie cso bylo poruszane na forum poczytaj sobie, a raczje najpierw poszukaj tongue.gif

QUOTE(kayakash)
3. KiEview powoduje, że każdy link otrzymany otwiera się domyślnie w IE (mam osobisty uraz do tej przeglądarki) zaś po wybraniu PPM z menu (bodajże) otwórz w domyślnej otwiera mi sie w Operze (czyli domyślnej przeglądarce systemu) . Nie można zrobić by zawsze otwierał się w przeglądarce ustawionej w systemie jako domyślnej ?

Juz ktos o tym napsial, bylo takz na forum

QUOTE(kayakash)
4. No i ostatnie pytanie w sumie najmniej ważne. Chciałbym móc kożystać z wtyczek \"img\" i z emotikon ale bez konieczności jednoczesnego korzystania z wtyczki kIEview (jako, że powoduje ona wcześniej wspomniane niedogodności)...

nie ma takiej wtyczki jak img wiec z nij nie skoyrzstasz, keidys byl skrpy do kBot'a (ale on powoduje duzo krytkykow - wycowany z obiegu)
emotikony (tzn menu jest niedostepne a emotikony) mozesz uzyzskac po przez napsianie jej nazwy np <slonko> oczywiscie wczesneij musisz przegrac emotikony np z gg do katalogu konenkta
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.