Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Problem z wtyczką GG
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
Niedobry
Szczerze mówiąc nie czytałem wszystkich postów na Forum więc te tematy mogły być już poruszone. Pomimo tego mam dwa pytania:

1. Dlaczego po wyszukaniu osoby we wtyczce GG i zaznaczeniu danej pozycji na liście wyszukiwarki nie działa dodawanie tej pozycji do listy kontakrów?

2. Czy fakt, że przy zaznaczaniu tekstu w oknie rozmowy na GG, zaznaczenie znika natyczmiast po puszczeniu klawisza myszy jest rzeczą normalną?

Jeśli jest mi to ktoś w stanie wyjaśnić to bardzo prosze smile.gif

Pozdrawiam wszystkich
MiLKA
QUOTE(Niedobry)
1. Dlaczego po wyszukaniu osoby we wtyczce GG i zaznaczeniu danej pozycji na liście wyszukiwarki nie działa dodawanie tej pozycji do listy kontakrów?

przed chwila sprawdzilem i dziala dobrze, moze to ten blad w dwuTlenku ktory zostal naprawiony (dostepne na centralce beta)

QUOTE(Niedobry)
2. Czy fakt, że przy zaznaczaniu tekstu w oknie rozmowy na GG, zaznaczenie znika natyczmiast po puszczeniu klawisza myszy jest rzeczą normalną?

calkiem normalne (ktos kiedys prosil o taka opcje), ale jesli chcesz by tak nie bylo, to wylacz opcje: Intefejs->Wiadomości->Kopiuj tekst w oknie po zaznaczeniu
bakerss
co do drugiego to automatycznie kopjuje po zaznaczeniu ;] dla jmnie jedna z bardziej przydatnych rzeczy :]
[Lu]Q.Z
kwestia przyzwyczajenia... mlodosc spedzona np. przy mIRCu, i juz przyzwyczajenia zostaja... ja osobiscie z autokopiowanai nie korzystam... a co do dodawania do listy, dziala, przed update-em dwuTLENka Beta tez, z tego co pamietam, dzialalo...
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.