Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: fajna wtyczka
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Propozycje
BoND
Wiecie naprawde duper by byla taka wtyczka zeby mozna bylo miec SKYPE wbudowany... ale bylby odjazd smile.gif Moze ktos by o tym pomyslal? wpadlem na ten pomysl po tym jak moj wujek ktory korzysta z jakiegos niemieckiego komunikatora ma wtyczke skype. wiec jest to mozliwe zrobienie takowej wtyczki ;]

To tyle pozdrawiam
karambol
QUOTE(BoND)
Wiecie naprawde duper by byla taka wtyczka...


Naprawdę "duper" by było, gdybyś użył funkcji szukaj i poczytał forum. Ten pomysł był juz poruszany, jak narazie nikt się nie zaoferował do oprogramowania Skype'a, więc masz wolne pole do popisu. :wink:
[Lu]Q.Z
A wogole, jakby K obslugiwal ekspres do kawy, to juz wogole... i jeszcze sprzatal mi pokoj... tongue.gif

QUOTE
moj wujek ktory korzysta z jakiegos niemieckiego komunikatora ma wtyczke skype

mozesz przytoczyc nazwe tegoz komunikatora... moze byloby to pewnego rodzaju podpowiedzia, i pomoca przy tworzeniu tejze wtyczki do K (sKype, jak to ladnie wyglada tongue.gif)
MiLKA
Aplikacja?? na przyklad - KPhone (k od kde), korzysta z tego samego silnika kodowania dzwieku co Skype (wiec zapewnia podobna jakosc dzwiekow). Ma dodatkowo jedna powazna zaleta nad Skypem: udostępnia źródła. Tak wiec, moze ktos sie skusi ;]
lucas_mcs
teraz taki nix potajemnie zacznie prace i nic nam nie powie :wink: a mnie juz sie spodobalo biggrin.gif
nix
QUOTE(lucas_mcs)
teraz taki nix potajemnie zacznie prace i nic nam nie powie  :wink:  a mnie juz sie spodobalo biggrin.gif

niczym sie nie zajme bo mam za duzo innych rzeczy do robienia... ogolnie C++ ostatnio lezy... w ostatnim czasie wciaz PHP i PHP :twisted:
MiLKA
QUOTE(nix)
QUOTE(lucas_mcs)
teraz taki nix potajemnie zacznie prace i nic nam nie powie  :wink:  a mnie juz sie spodobalo biggrin.gif

niczym sie nie zajme bo mam za duzo innych rzeczy do robienia... ogolnie C++ ostatnio lezy... w ostatnim czasie wciaz PHP i PHP :twisted:

sie rozumie :twisted:
Jak ktos jest chetny to zebralem troche materialow na ten temat, ale jako, ze poki co to jestem za cienki to sie nie biore za to ;]
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.