Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Konkretny status o danej godzinie...
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Propozycje
Lwiczek
Ogladajac sobie startreka zobaczylem ze na monitorku mruga mi koperta czyli ze ktos mnie niepokoi ;) WOW, zapomnialem sobie ustawic status ze ogladam i zeby mi nie przeszkadzac... Jako, ze ogladam codziennie o 19 wiec codziennie musze recznie ustawiac status... tu pojawia sie pomysl na wtyczke - o konkretnej godzinie w konkretny dzien [albo np, co dzien, co tydzien, etc] ustawiala zadany przez nas status i opis :)
no niezly pomysl :-) ale czy niema wazniejszych spraw?
Lwiczek
ja tu tylko rzucilem propozycje ktora przyszla mi do glowy - jezeli zostanie zauwazona, jezeli ktos kiedys bedzie mial czas, checi i umiejetnosci zeby wcielic ja w zycie bedzie bardzo fajnie... jak nie to sie nic nie stanie - naturalna kolej rzeczy ... to tyle :)
Hayden
A która część Star Treka to była?? biggrin.gif
X?

A co do wtyczki to...nie wiem, chyba szczyt lenistwa żeby się nie chciało raz dziennie zmieniać statusu (with whole respect), a ktoś musiałby siedzieć nad pluginem pare godzin smile.gif
Pozdrawiam
Lwiczek
QUOTE(Hayden)
A która część Star Treka to była?? :D
X?


Nope... Voy ;)

QUOTE(Hayden)
A co do wtyczki to...nie wiem, chyba szczyt lenistwa żeby się nie chciało raz dziennie zmieniać statusu (with whole respect), a ktoś musiałby siedzieć nad pluginem pare godzin :)
Pozdrawiam


No tak... wiedzialem ze przyklad z serialem nie będzie najlepszy ;)
TO inaczej - zdarza sie, ze ludzie maja jakes tam swoje codzienne aktywnosci - idziesz do pracy/do szkoly.... pozatym niektorzy ogladaja troche wiecej seriali a nie tylko jeden... a to ze o jednym napisalem - po co sie chwalic, ze jestem telemaniakiem ? :)

PS. Jestem juz prawie po maturach, wiec jak sie z tym dranstwem uporam, to moze sam sie wezme za nauke C i sam cos skrobne jak nikt sie za to nie wiezmie :)))

EDIT: Pozawolilem sobie zmienic blad, coby innych nie drażniło ;P [btw. a widziałeś kiedyś jórz? - w podstawówce nawet tak pisałem ale powoli się wyrobiłem i normalnie juz nie robie takich byków a tu to stawiam na literówkę, no ale przynajmniej nie zwalam winy na dysortografie czy jak to tam sie zwie, bo nie wierze w takie rzeczy... - takie lekkie OT... - sorry :)]
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.