Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: poszukujemy redaktora
Konnekt | Forum > Offtopic > Hydepark
JakubG
Serwis Komunikatory.iServ.pl poszukuje redaktora który pisał by newsy oraz moderował forum poswiecone Konnektowi - wiecej informaji - gg:1814762, tlena jakubg84@tlen.pl lub emajl - serwis@komunikatory.iserv.pl
JakubG
Ponawiam swoja propozycje - poszukuje osoby dobrze znajacej sie na konnekcie, posiadajacej troche wolnego czasu!! jesli masz ochote zajac sie dzialem poswieconemu Konnektowi w serwisie Komunikatory.iServ.pl odpisz w temacie
shw
QUOTE
Warning: fopen(online_g/80.53.111.99/0.13): failed to open stream: No such file or directory in /home/komunika/public_html/main.php on line 932

Warning: flock(): supplied argument is not a valid stream resource in /home/komunika/public_html/main.php on line 934

Warning: fwrite(): supplied argument is not a valid stream resource in /home/komunika/public_html/main.php on line 935

Warning: flock(): supplied argument is not a valid stream resource in /home/komunika/public_html/main.php on line 936

Warning: fclose(): supplied argument is not a valid stream resource in /home/komunika/public_html/main.php on line 937

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/komunika/public_html/main.php:932) in /home/komunika/public_html/config.php on line 227

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/komunika/public_html/main.php:932) in /home/komunika/public_html/config.php on line 228

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/komunika/public_html/main.php:932) in /home/komunika/public_html/VCounter2/c2.php on line 1

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/komunika/public_html/main.php:932) in /home/komunika/public_html/theme/LikeNuke/index.php on line 4

hmm - pelen profesjonalizm. no i jeszcze inna nazwa w naglowku..
no ale chociaz aktualizacje sa dosc czeste.
JakubG
Te bledy sa spowodowane przejsciowymi problemami z serwerem !!
shw
znam ja sie troszke na programowaniu w php i wiem co jest problemem z serwerem, a co ze skryptem tongue.gif
przecinek
QUOTE
No such file or directory
do tego nie potrzeba nawet znajomość php wink.gif
JakubG
Nikt narazie nie zglaszal problemow z wczytywaniem strony a ze skryptu jestem zadowolony!!
Sad
Marna kopia kilku innych stron o tej tematyce. Tak ciezko jest wymyslic cos nowego?
Olórin
Sad - no tak, ale mają przynajmniej IMHO ładniejszą skórke od a.i tongue.gif
Zakrn
Shw - niestety, prawda jest taka, ze to mogą być problemy z serwerem, wszystkie błędy wynikały z problemów z otwarciem pliku, a tu powodów może być baaaardzo dużo... 8)
A co do stronki... Ja i tak wylko z wiadomość.info korzystam, bo jest największa, nie widzę sensu w rozdrabnianiu się na 10 różnych wortali o komunikatorach...
shw
to sie skrypt zabezpiecza, jezeli plik sie nie otworzy.. proste, acz skuteczne tongue.gif
Lukas77
Ej starzy wyjadacze, nie off-topujecie aby za bardzo??? Gość się grzecznie zapytał a tu od razu krytyka jego strony itd... może nie ma tyle wiadomości na temat php co Wy, jego strona może się z czasem rozrosnąć, a z drugiej strony ktoś może powiedzieć "po co konnekt jak jest miranda", więc nie mówcie po co jego strona jak jest wiadomosc.info

Sorry za off-top biggrin.gif
jareq
etam gadacie głupoty mi osobiscie stronka odpowiada na wiadomosc.info jest za duzy tlok nie lubie tego.. ta stronka jest spoko wink.gif tylko kolorystyka troche mi nie pasi ale moze ktos to zmieni... biggrin.gif pozdro dla wszystkich z komunikatory.iserv.pl tongue.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.